What Keeps You Alive

Na víkendovou chatu uprostřed hlubokých lesů přijíždí Jackie (Hannah Emily Anderson) se svojí manželkou Jules (Brittany Allen). Tam se setkává se svojí kamarádkou z dětství Sarah (Martha MacIsaac). V dětství prováděly jeden průšvih za druhým. Jenže to vypadá, že Jackie ukrývá daleko temnější tajemství, než jen změnu jména z Megan. Hrozí všem nebezpečí, které si neumí nikdo ani představit?! (Rodriguez)

EvilPhoEniX

Dvě lesbičky jedou oslavit své roční výročí manželství na chatu uprostřed ničeho, ovšem jedné z nich začne brzy solidně hrabat, hříchy z minulosti pomalu vycházejí najevo a manželka je nyní v ohrožení života, jelikož její polovička dostává psychotic break a jde přes mrtvoly. Poměrně svižná survival thriller jednohubka, která sice ničím vyloženě nestrhne, ale zároveň vůbec neurazí. Líbila se mi hudba, občas šlape hezky napětí a finále je vcelku fajn, takže jako jednohubka strávitelná záležitost. 60% ()

JASON_X

První půlhodina sestává z nudného plkání dvou leseb, jedné celkem hezké ale nepříliš charismatické, druhé nehezké chlapice. Nic nenasvědčuje tomu, že půjde o thriller. Ujišťuju se, jestli jsem si náhodou nepustil jiný film a nejedná-li se o nějakou dementní konverzační srágoru pro LBGT komunitu. Nepustil, nejedná, opravdu to je prý thriller. Ok, pokračuju tedy dál a vzápětí přijde nečekaný moment na skalní vyhlídce. Zbystřím, zadoufám, ale nadarmo, ve zbytku filmu už je jen jeden dobrý a zajímavý okamžik (zpomalená scéna před útokem nožem při Beethovenovi), jinak hromada scénáristické blbosti a absurdity nehodna hlubšího rozboru. Použít k takovéhle slabomyslnosti božskou hudbu Ludwiga vana je barbarská svatokrádež. P.S.: Tak ona 'nehezká chlapice' může v paruce vypadat i jako celkem sexy coura, docela překvapení https://www.csfd.cz/film/464996-krvave-pisky/komentare/ ()

Morholt

Minihan se zřejmě rozhodl, že postupně zpracuje všechny hororové podžánry a ani v tomto případě to není úplně marné. prostředí lesa a chajdy bylo podařené, některé prvky charakteristické pro lesní naháněčky také nebyly k zahození a záporačka byla dokonce výborná. Horší to bylo s její protihráčkou. Brittany Allen mě bavila svým hláškováním v It Stains the Sands Red, ale tady jsem jí měl chuť majznout hned od prvních záběrů. Nejde ani tak o mužatkovitou vizáž, jako spíš o to, že je její postava úplně blbá. Jasně, v béčkových hororech přežívají i větší idioti, ale tohle se klasickým béčkům trochu vymyká a o to víc ta blbost bije do očí. Trochu víc zapracovat na scénáři a mohlo to být u mě i v čevených číslech. Takhle je to jen lepší průměr. 60% ()

George Stobbart

Fajn film, potešilo ma, že mi viac krát pripomenul môj obľúbený "Haute Tension", akurát s úplne inými zvratmi. Ináč je to veľmi pekne natočený, perfektne odohratý a po väčšinu stopáže dosť svižný, malý horor, ktorý by som hodnotil vyššie - nebyť toho finále. Tam mi to už celkom nesedelo; čo by som rád videl ostalo off-screen a namiesto toho sa následne začali objavovať veci, ktoré som tam vôbec nepotreboval. Ale to je len môj subjektívny názor, inému možno takéto odlišnosti práve sadnú. Tak či onak, solídne 3*. ()

Kudly4

Dvě lesbičky a hrátky v přírodě .. né to není název porna, ale této hovadiny. Obě herečky, si už společně zahrály v Jigsaw. Brittany Allen, je jinak celkem pěkná baba, ale tady je hnusná jako prdel a už od začátku jsem jí přál smrt co nejrychleji. Za to Hannah Emily Anderson, to je jiný kafe a zahrála opět perfektně (doufám, že jí ještě v nějakém hororu uvidím). Jediným plusem, je snad ta příroda. To jak se zde chová právě jedna z postav, tak takhle dementně by se v životě nikdo, nikdy nezachoval a lezlo mi to na nervy čím dál tím víc. A o závěru ani nemluvím, už jen chybělo, aby znovu vstala a mě by definitivně mrdlo. Horor v žádném případě, gore scéna snad pouze jedna, spíše se jedná o lesbické psycho drámo. (38. hodnocení) ()

• V raných fázích vývoje filmu byli hlavními postavami manžel a manželka, nikoliv pár lesbiček. (Homerking)