Réžia:
Dwight H. LittleKamera:
László KovácsHudba:
Basil PoledourisHrajú:
Jason James Richter, kosatka Keiko, Francis Capra, August Schellenberg, Michael Madsen, Jayne Atkinson, Mykelti Williamson, Elizabeth Peña, Jon Tenney (viac)VOD (2)
Obsahy(1)
Jesse, ktorý sa s pestúnskou rodinou Greenwoodovcov celkom dobre zžil, sa musí vysporiadať s existenciou náhle objaveného nevlastného brata Elvisa. Greenwoodovci vezmú oboch rozhádaných bratov na prázdniny k moru, kde sa Jesse opäť stretáva s Willym. Radosť zo stretnutia však netrvá dlho, pretože neďaleko pobrežia došlo k havárii tankera, ktorá ohrozuje nielen Willyho, ale aj celú jeho rodinu ... V okamihu, kedy sa nebezpečenstvo maximálne vyhrotí, musí Jesse zmobilizovať všetku dôveru, priateľstvo a vieru, aby sa pokúsil Willyho a jeho súrodencov vrátiť späť matke a otvorenému oceánu. Dáva do stávky svoj vlastný život a verí, že Willy mu to bude ochotný vzápätí oplatiť rovnakou mincou ... (TV Markíza)
(viac)Hrajú
Jason James Richter
USA
Najlepšie filmy:
Zachráňte Willyho (1993)
Malé veci (2021)
Rieka, ktorá spája (1998)
kosatka Keiko
Island
Najlepšie filmy:
Zachráňte Willyho (1993)
Zachráňte Willyho 2 (1995)
Zachráňte Willyho 3 (1997)
Francis Capra
USA
Najlepšie filmy:
Príbeh z Bronxu (1993)
Zastaneš a neprežiješ (2006)
SLC Punk! (1998)
August Schellenberg
Kanada
Najlepšie filmy:
Vzpoura na Wounded Knee (1994) (TV film)
Černé roucho (1991)
8 statočných (2006)
Michael Madsen
USA
Najlepšie filmy:
Gauneri (1992)
The Doors (1991)
Thelma a Louise (1991)
Jayne Atkinson
Veľká Británia
Najlepšie filmy:
Dvanáctiletí (2005)
Nové sčítání hlasů (2008) (TV film)
24 hodin: Vykoupení (2008) (TV film)
Mykelti Williamson
USA
Najlepšie filmy:
Forrest Gump (1994)
Neľútostný súboj (1995)
Dvanásť rozhnevaných mužov (1997) (TV film)
Elizabeth Peña
USA
Najlepšie filmy:
Rodinka úžasných (2004)
La Bamba (1987)
Jakubov rebrík (1990)
Jon Tenney
USA
Najlepšie filmy:
A Year in Mooring (2011)
Na mňa sa môžeš spoľahnúť (2000)
Tombstone (1993)
M. Emmet Walsh
USA
Najlepšie filmy:
Malý veľký muž (1970)
Železný obor (1999)
Serpico (1973)
John Considine
USA
Najlepšie filmy:
Gia (1998) (TV film)
Svadba (1978)
Vyber si mě (1984)
Basil Wallace
Jamajka
Najlepšie filmy:
Krvavý diamant (2006)
Grand Canyon (1991)
Temné nebe (1996) (seriál) - herec, a.z.
Marguerite Moreau
USA
Najlepšie filmy:
Vrtieť psom (1997)
Porota (2003)
Paddleton (2019)
Mary Kate Schellhardt
Najlepšie filmy:
Čo žerie Gilberta Grapea (1993)
Apollo 13 (1995)
Zachráňte Willyho 2 (1995)
Al Sapienza
USA
Najlepšie filmy:
Guns (2008) (TV film)
Umenie pretekať v daždi (2019)
Pretty Woman (1990)
Wally Dalton
Najlepšie filmy:
Zabijaci (1995)
Zázračný běžec (1997)
Pampeliška (2004)
Scott Stuber
USA
Najlepšie filmy:
Zabijaci (1995)
Zachráňte Willyho 2 (1995)
Steve Kahan
USA
Najlepšie filmy:
Smrtonosná zbraň (1987)
Smrtonosná zbraň 2 (1989)
Maverick (1994)
Paul Tuerpe
Najlepšie filmy:
Smrtonosná zbraň (1987)
Smrtonosná zbraň 2 (1989)
Maverick (1994)
June Christopher
Najlepšie filmy:
Rain Man (1988)
Spider-Man: Paralelné svety (2018)
Na vlásku (2010)