Co se stane, když se vedení poklidného městečka Bezdružice chopí místní rodák a reklamní mág Karel Gottwald? Pomohou mu jeho věrní – policista, kněz, ředitelka školy, lékař a hostinský? Potopí je zhrzená exstarostka? Nový komediální seriál je zasazen do malebného městečka, které si až doposud žilo klidným životem. Do míru a jakéhosi bezvětří vstupují prosté volby starosty. Ale zatímco všichni obyvatelé očekávali, že na městském úřadu se žádných změn nedočkají a vše půjde v poklidu dále, obec je náhle zaplavena plakáty a billboardy, které hlásají „Vlastní družice pro Bezdružice a satelit do každé rodiny. To vám slibuje Karel Gottwald". Právě lákavá nabídka nakonec vynese navrátivšího rodáka Bezdružic, Karla Gottwalda, do čela městského úřadu. A zde začíná celý příběh... (TV Barrandov)

macajonak odpad!

člověk si už myslí, že nemůže být v televizní tvorbě hůř a "tvůrci" ho stále ještě dokáží vyvést z omylu...to má být proboha co?! každou chvíli jsem se bál, že se Patrasová vyvalí z obrazovky jako Samara v Kruhu, její herecký výkon (nebo spíš fraška) je pouhou parodií na kdysi slibný potenciál. Tohle se točí, aby se zaplatily složenky a aby si lidé po lobotomii dokázali oddychnout večer u televize. ()

CentriFUGA odpad!

Jedním slovem - zoufalost ... překvapuje mě celkem slušné obsazení - kam naši herci chtějí spadnout ? Kdo viděl divadelní představení Blbec k večeři, dá mi jistě za pravdu, že herci - Vydra, Carda, Boušková jsou výborní. Nechápu co dělají v takovémto hnoji, kde není ani vtip, ani děj, a vlastně díky kameře ani obraz ... ()

Bozvav

Zabijte mě klidně hned, ale já se alespoň u prvních pár dílů bavila. Zvláště u prvního, kdy jsem nevěděla co čekat (neb dle recenzí mělo jít spíše o horor pro lidi úplně tupé) jsem se bavila královsky. Pak už to šlo dost dolů, uznávám, ale odpad? Co bychom pak museli dát filmu Scary Movie 1 až 5, který je v podstatě vedený na obdobné vlně. Řekla bych, že jen nejsme u našich dobrých herců na takový způsob hraní a tento žánr zvyklý. Netvrdím, že je to nějaký klenot kinematografie, ale co je potom "Růžovka, Ulice, Doktor Martin a mnohé jiné klenoty"? Jako jednohubka - vidět, trochu se zasmát a zapomenout se to dalo. Jednu hvězdu jako celek, druhou za úvodní díl. ()

pan_Bily odpad!

Nejsem zastáncem předčasných a unáhlených soudů, ale na tohle mi stačil necelý jeden díl. Na ten jsem se podíval jen ze zvědavosti, jestli je to opravdu taková tragédie, jak se všude píše. Již z upoutávek mi bylo jasné, že jde o seriál alá Kameňák. I když tedy nevím, jestli to bylo záměrem přenést Kameňák do seriálu, nebo je to z umělcovi fantazie a podobnost je čistě náhodná. Nejsem žádný příznivec Kameňáku(ů), ale zlatý Kameňák. Tohle je ještě o třídu horší. A patřičně vyšperkovené takovými perlami jako je komentování situací "vypravěčem", myšlenkové promlouvání Václava Vydry do kamery (aspoň doufám tedy, že to má vyjadřovat jeho momentální myšlenku, jinak by to byl úlet ještě větší) nebo role a výkon Dády Patrasové. ()

cariada odpad!

Tak jsem se na kousek podíval asi 10 minut do reklamy. A víc se asi ani nedalo vidět, něco tak šíleného jsem nečekal. To i jinak zoufalý odpadní Kameňáky po tomhle vypadají líp. Tohle prostě nemá nic a ještě k tomu vždy náký ten rádoby kec na kameru, to bylo i na mě moc. A ještě ta neustále se třesoucí kamera na to se nedá dívat. Vtipy trapný a herecký výkony žádný. Není divu, že to přesouvají v čase a vsadím se že to brzo zruší úplně sledovanost to má minimální. Příští rok to nepřežije. ()

• Styl kamery byl záměrný. Měl za úkol udržet mladé lidi u obrazovky, což se povedlo. Starší publikum ale styl odradil. Lze si všimnout, jak se kamera při akčních scénách hýbe více a v klidných minimálně. (lexarek)
  • Seriál se natáčel ve Strančicích. (max21)