warrenur

Diel venovany Villanellinemu navratu "domov". Takmer rodinna drama u zvlastnej ruskej rodinky a zobrazenie idyly ruskeho vidieka. Bohovy Villanellin smiech a grimasy, ked neveriaco pocuva ruskeho typka, co prisiel s konspirackou, ze Zem je plocha. ;) Za mna dost kratky a viacmenej dovysvetlujuci a "prestavkovy" diel, ukazujuci Oksanu i z tej zranitelnejsej strany. Menej zabavny, nez na co sme u K.E. zvyknuti. Slabsie stvorhviezdie. ()

kenkaku odpad!

Proč? Proč se vůbec někdo pokusil tohle uplácat? Jako bratr (mimochodem jediný s čistým  nefalšovaným ruským přízvukem) si nepamatuje otce, ale jí poznal hned? Proč nemluví celou dobu rusky, když vědí že rusky umí? Vtipné to bylo cca 5 minut. 10 minut nudné. 40 minut utrpení. A nic na zbytečnosti epizody nemění ani zcela očekávatelný (klasicky bizardní) konec. ()

Remivsremi

Výsledek, který musel neodvratně přijít. Přesto tu je stále jiskřička naděje, že nepropadne absolutní temnotě, i když závěrečný zvukový podkres naznačuje něco jiného. Tahle epizoda byla potřebná, aby trochu pročistila vzduch. Mám však obavy, že zbytek buď bude utahaný nebo zbytečně zrychlený. Nějak nevidím šanci v konzistentní a neuspěchaný závěr. ()