Paradox

JackDullBoy odpad!

Uz dlho sa mi nestalo, ze som nieco vypol po 15minutach pocas, ktorych som kazdu jednu minutu pozeral na silu a sam seba prehovaral aby som tomu este dal sancu. Najviac mi tam vadila kamera a v podstate aj fakt, ze dej sa za 15minut v podsate nepohol ani o centinemeter. ()

silentname

No páni. Už sa mi v hlave otvárali všelijaké scenáre, ale nakoniec sa filmu niečo predsa len podarilo a dokázal ma presvedčiť aspoň v niečom. Ale inak to bol asi jeden z najhorších filmov, čo som mal kedy možnosť vidieť. "Paradox" nemá dokopy žiadnu reálnu story, žiadnu zápletku, ktorú by sledoval a miesto toho len robí čo sa mu zachce a vôbec nevie čo vlastne má robiť. Vôbec by ma neprekvapilo, ak by k tomu neexistoval žiadny scenár, lebo to pôsobí ako keby si partia muzikantov vyšla spolu kempovať a natočili si to na video a rozhodli sa z toho urobiť film. Lenže takto sa filmy proste nerobia a potom len ako diváci sledujeme a nemáme najmenšieho šajnu, čo sa to vlastne deje. V strede filmu je asi 20 minút skvelého filmového času, kde máme skutočne skvelú muziku, veľmi dobre to pasuje aj s westernovými vizuálmi a dokonca som mal pocit, že konečne si film našiel nejakú svoju cestu. Lenže je veľmi ťažké sa k tomu dostať, keď človek dlho bojuje s faktom, že má chuť film vypnúť. Prvá tretina je absolútne príšerná, druhá tretina má dobré momentky, no tie zlé sú fakt hrozné a záver tomu tiež moc nepridá. Plus v prvej tretine mám pocit, že sa tu len zahrá zopár akordov a po chvíli tie gitary lezú na nervy. Našťastie to potom zafixovali, no film to už nemalo možnosť zachrániť. Neodporúčam to pozerať, len ak ste veľmi zvedaví na partiu country hudobníkov vo svojom vlastnom "western filme". Inak toto rozhodne nie je film pre vás. Hodnotenie: D ()