Mladý malíř Andrea Poggi (Carlo De Mejo) přijíždí do malého italského městečka a chce se ubytovat v hotýlku v krásné typické vile. Pěkná recepční a majitelka Marta (Paola Montenero) mu ale řekne, že nemá nic volného a posílá ho do hotelu Central. Nakonec se ale dohodnou a on se ubytuje. Ukáže se (poměrně podrobně), že mladé ženy, které zde žijí, jsou zde pro bohaté muže ze širokého okolí (notář, právník, generál a podobně), prostě luxusní bordel. Mezi nimi je i sirotek Laura (Marcella Petrelli), kterého se zde majitelka ujala. Proč o ni má ale Andrea takový zájem (na rozdíl od jiných ale vůbec ne sexuální) a jaký je mezi nimi ve skutečnosti vztah? (Peabody)

curil

Italský erotický film režíroval Bruno Gaburro (zde jako Marco Sole). Klasický soft formát chvílemi několika krátkými scénami zabrousí do hard porna. Není toho moc, ale není to ani v ději nezbytné, obešel bych se klidně bez toho. Krátce o ději: malý hotýlek na okraji města funguje prakticky jako luxusní bordel pro bohaté zákazníky. V něm je šéfovou sličná Marta, která zaměstná chudou a nevinnou Lauru. Ta začne uspokojovat zákazníky a také naváže lesbický vztah s Martou, což pozoruje Martin paralyzovaný manžel na vozíku. Voyeur jako vyšitý. Herečky jsou v příběhu poměrně hezké, přírodní krásou oplývající, to je můj bod navíc při slabé dějové lince. ()