Neuvěřitelná

• USA Unbelievable
USA, 2019, 6 h 29 min (Minutáž: 44–59 min)

Tvorcovia:

Susannah Grant

Hudba:

Will Bates

Toni Collette, Merritt Wever, Kaitlyn Dever, Vanessa Bell Calloway, Dale Dickey, John Hartmann, Austin Hébert, Liza Lapira, Kai Lennox, Danielle Macdonald (viac)

Jedna mladá žena obviněna ze lži o znásilnění a dvě detektivky vyšetřují sérii děsivě podobných útoků. Podle skutečných událostí. (Netflix)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (8)

Epizoda 1 (2019) (E01)

Kaitlyn Dever dělá všecko proto, aby její hlavní protagonistku divák hned zkraje nesnášel, ale to je vzhledem k názvu asi účel a já dost cením, že tu ještě relativně dlouho nebude jasné, která z karet hraje tu správnou hru. ()

Epizoda 2 (2019) (E02)

Nejsem si vůbec jist, jestli mě to propojení s Coloradem úplně táhne, ale věřím, že esa z rukávu zatím ani trochu nečouhají. Ale brzo budou. ()

Epizoda 3 (2019) (E03)

Už se vyšetřování rozjíždí správným směrem, dobře se prolíná s Mariinou linkou a Toni Colette je v zaslouženém popředí. ()

Epizoda 4 (2019) (E04)

Nevím, zda je to dobře či nikoli, mě osobně každopádně baví víc Mariina linka, byť doufám, že propojení se bude jen a jedině prohlubovat a ke konci do sebe všecko zapadne jak dlouho hledané poslední dílky puzzle. ()

Epizoda 5 (2019) (E05)

Trochu mě začíná minisérie ztrácet, ani hlavní vyšetřování, ani Mariiny trable nedokáží udržet mou pozornost tak, jak bych si přál. ()

Epizoda 6 (2019) (E06)

Nechci lámat hůl, třeba se v posledních dvou epkách ještě seriál ukáže ve své plné parádě, zatím musím ale jít vlažnější cestou, protože Mariin soud klouže po povrchu a Toni Colette a Merritt Wever ve mně příliš sympatií nevzbuzují. ()

Epizoda 7 (2019) (E07)

V předvečer všeho konce se tvůrci vzchopili a dokázali vtáhnou zpátky do děje i mě, generickými detektivkami už dost otrlého diváka, co prostě žádá nějaký ten bonus navíc. A jelikož se tady v posledních desítkách minut nenahání onen úhlavní pachatel po půlce USA, ale jde se na všecko o dost jinak, jsem spokojen. ()

Epizoda 8 (2019) (E08)

Trpké zadostiučinění pro všechny zúčastněné. Na to, jak mě Kaitlyn Dever zpočátku mátka a až nebavila, tady jsem jí nejen věřil každou grimasu, ale vzbudila ve mně i slušnou lítost. Nejde o nejlepší minisérii z nabobtnalého šuplíku Netflixu, ale koncem může konkurovat mnoha jiným, dost profláklejším. ()

Watchmeni vedou Emmy nominace

Watchmeni vedou Emmy nominace

28.07.2020

Televizní akademie oznámila své nominace pro 72. ročník cen Emmy. Ty se každoročně udílejí nejlepším seriálům, minisériím, televizním filmům a zábavním pořadům, přičemž jejich výběr probíhá na… (viac)