Marii dostihne to, že vzala svoji výpověď zpátky. O tři roky později detektivka Karen Duvallová vyšetřuje v Coloradu nápadně podobný útok. (Netflix)

warrenur

Rozhodne zaujimavejsi dej, "uveritelna obet" (ano, viem, ako to v kontexte vyznieva, ale tak jednoducho na mna posobila) a dve velmi zaujimave mravnostne detektivky - zeny, ktorych pritomnost chybala v prvej epizode. Vyborne doplnenie a roztiahnutie linii. Velmi slusne 75% ()

Necrotongue

Jo, jo, já to tušil, že budu moct navýšit hodnocení. Takže tu máme dva podobné případy a k rozdílu v přístupu vyšetřovatelů mohu říct jen: "Ntvl..." Pokud se oběť trestného činu dokáže zachovat podobným způsobem jako tady, smekám. V takové osobě získávají vyšetřovatelé Jackpot. Jinak musím přiznat, že mě téma seriálu doslova sere. Vlastně ne téma ale pachatel. / Poučení: V našich poměrech jasná podmínka. ()

castor

Tak uvidíme, na co to bude stačit, rozehrané je to velice slibně. Víme, co se odehrálo v prvním díle, zatímco v tom druhém se „oběť systému“ vyrovnává se ztrátami, které si poslední měsíce budovala – ať už jde o mezilidské vztahy v komunitě, o práci, o dobrou pověst. Mezitím zjišťujeme, že něco podobného se odehrálo léta páně 2011 v Coloradu. Obdobná noční návštěva a znásilnění od pachatele, který po sobě důkladně zametl stopy. Na scénu se proto dostává detektivka Karen Duvall, v závěru dílu se nám pak na pár minut objeví detektivka Grace Rasmussen, kterou ztvárnila Toni Collette. Je to úderné, jasné a hlavně zachycené v realitě. ()