Siyah Beyaz Aşk

• angličtina Price of Passion (viac)
Turecko, (2017–2018), 64 h (Minutáž: 120 min)

İbrahim Çelikkol, Birce Akalay, Muhammet Uzuner, Cahit Gök, Fatih Topçuoğlu, Emirhan Akbaba, Kadriye Kenter, Arzu Gamze Kılınç, Ece Dizdar, Uğur Aslan (viac)

Kopretina002

No jak to hodnotit.... Příběh mě bavil, postavy jsem si oblíbila, ale nejvíc mi vadilo, že jeden díl měl 2 a půl hodiny a bylo tak strašně moc natáhlé a úplně zbytečně. Spoustu zpomalených záběrů jen s hudbou, nebo záběry kdy někdo brečí. Po nějakém čase mě začalo vytáčet to jejich " budeme spolu-nebudeme spolu-budeme-nebudeme" a furt. Jinak to byl poměrně hezký seriál, krásně se tam urovnávaly rodinné vztahy a vše dopadlo tak, jak jsem doufala. ()

misa_laska

Tak někde kolem 7. dílu si začnete říkat, že těch záběrů s hudbou, kde se nic neděje - zpomalené zamyšlené záběry, že jich je tam nějak moc. Ale zase se v tu chvíli začíná rozjíždět napínavá linka zároveň s počínající láskou. Takže pokračujete. A od asi 14 dílu se z toho stane závislost na páru Ferhat & Asli. Jeho vztek a její paličatost. On střílí zbraní, ale ona umí mířit mnohem přesněji ve slovních přestřelkách. Co se týče Ibrahima, tak roli zvládnul úžasně - ten má plný počet hvězd. V podstatě všechny scény s ním jsou nejlepší na celém seriálu. Ale není to tak, že by seriál táhnul. I příběh je dobrý, dobře zahraný. Není tam ani jedna otravná postava, kvůli které byste museli přetáčet dopředu. Hlavní hrdinka je též velmi silná postava. Ve finále patří seriál k mým nejoblíbenějším. Ale bylo tam pár slabých dílů - např. díl 18, který se točil kolem únosu Özgura, ale i tam v něm byla opět nejlepší scéna s Ibrahimem. ()

Danikaa

Zaujímavý príbeh, ale zbytočne dlhé, dosť neuveriteľné a Asla mi často išla na nervy. Občas vyzerala a komunikovala ako pripitá, alebo retardovaná. Najlepšie boli Ferhatove a Ygitove spomienky na detstvo, na ich vzájomný vzťah a tiež na ich otca. Tie ma doháňali k slzám. Ak vydržíte tie dlhé hluché scény a neustále rozchody Ferhata a Asly, tak si to pozrite, Ibrahim bol naozaj perfektný. ()