CharlieSs

Jako, víceméně jsem věděla, do čeho tady jdu, takže jsem od toho rozhodně žádné zázraky nečekala, ale ve výsledku to není na odpad, a možná kdyby ty masky nebyly tak otřesné a herecké výkony ještě horší, bylo by to nakonec 2*. Námět milionkrát natočený, neskutečně ohraný, ale aspoň tentokrát jiné prostředí, které já osobně jsem v takovém filmu viděla poprvé. Británie je řádně hnusná a děj filmu do toho dobře zapadl. ()

ricci.s

Musím oceniť aspoň to, že Charlie je jeden z mála, ktorý sa aspoň snaží nakrúcať exploitation či kanibalské, mutantské vyvražďovačky, akurát že nemá ani veľký talent, ani veľký rozpočet, takže mu to veľmi nejde. A toto je zase príklad hororu, ktorý pripomína posledných pár častí Wrong Turnu. Masky mutantov sú viac veselé ako by mali byť, postavy extrémne nesympatické a dej to vlastne ani nemá (ale ani nepotrebuje), takže sa tam páriky a monštrá pekne celú dobu sekajú a červená strieka, kde len môže. Párkrát som sa zasmial, aká je to naivne snaživá kokotinka, ktorá by strašne chcela byť cool, a ide sa ďalej - netreba nad tým premýšľať. Do budúcna by to chcelo aspoň hercov, ktorí vedia hrať. ()

darkrobyk

„Dám ti peníze, dám ti...cokoliv chceš!" „Nechci tvé peníze, chci tvé maso!" Dvě sestry se svými přáteli se vydají na výletní plavbu. Pronajmou si loď a pak už jedou plavebním kanálem a užívají si. Zpestřením je potyčka s cizí lodí a večerní posezení v hospůdce. Jenže se nacházejí na území hladových mutantů, co baží po lidském mase. O kanibalismu bych nemluvil, jelikož i když šlo kdysi dávno také o lidi, již jimi dávno nejsou. Z počátku tuctový příběh dostane šťávu na lodi, kdy tam zavítají nejen nakrknutí majitelé poškozené lodi, ale i zmutované zrůdy. Masakr, kdy stříká krev, je chvílemi spíše legrační (jak utlouci zrůdu pánvičkou), ale já byl spokojen. Samozřejmě nic nového pod sluncem, hospodská se sem dostala z povídky Guláš, také v pořádku, a hlavně - film má šťastný konec! Masky solidní, gore spíše průměrné, ale budiž. Podobných filmů dnes zas tak moc nevzniká... ()

Kudly4

Ten úvod, kdy začala hrát ta skvělá retro hudba a do toho ty retro titulky, to bylo asi nakonec to nejlepší na celém filmu. Hudba je tu fakt výborná, později hraje vyloženě techno a fakt se to do těch scén hodilo, ale vše ostatní je takové mdlé. Ještě ten amatérský masakr, když přijdou mutanti na loď, ale pak už jsem pomalu přetáčel. Za tu super 80-tkovou atmosféru a výbornou retro hudbu, lepší dvojka, ale celkově nic, co by stálo za vidění. (32. hodnocení) ()

pornogrind

...Proč to děláte? Máme hlad... Nízkorozpočtová Béčková možná až Céčková variace na Wrong Turn/The Hills Have Eyes na vodě nebo točící se kolem vody. Zpočátku je to celkem nuda. Nepomáhají tomu ani naprosto nesympatický postavy. Hlavně ten dement s mobilem. S nástupem zmutovanejch zrůd na loď(cca 37minuta) to ale začínalo mít slušný tempo. I díky poměrně krátký stopáži a správnými hororovýmu Happy endu ale  nemám problém v rámci Béčkové produkce s udělením 3hvězd. ()