Hrajú
Andrej Čubčenko
Sovietsky zväz
Jan Capnik
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Metod (2015) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Provokatér (2018) (seriál)
Kirill Poluchin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Metod (2015) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Eldar Lebeděv
Sovietsky zväz
Dmitrij Sutyrin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vladislav Reznik
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Igor Pavlov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Anna Tabanina
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Úbohá Nasťa (2003) (seriál)
Jelizaveta Karnauch
Rusko
Alexandr Gabov
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Arkadij Koval
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Michail Jelisejev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jevgenija Igumnova
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Igor Golovin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Katarína Veľká (2014) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Boris Birman
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jevgenij Bakalov
Najlepšie seriály:
Spiaci agenti (2017) (seriál)
Alexandr Stěpanov
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Semjonov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jevgenij Bulgakov
Najlepšie seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)