Take Me to the Moon

• Taiwan Dai wo qu yue qiu (viac)

Hlavní hrdina Wang se na pohřbu setkává se svými školními kamarády. Kdysi spolu měli kapelu. Jednoho rána se Wang probudí a zjistí, že se ocitl zpátky v minulosti, tři dny před maturitou. Znovu je tak konfrontován s dívkou, do které byl tajně zamilován a která s kapelou zpívala. Podaří se mu změnit svůj osud a neudělat stejné chyby? (ČSFD)

Vavča

Banda středoškoláků se má brzy rozletět do života, mají rádi pařby a hudbu, svoji kapelu Moon, a milují japonskou módu, hudbu. Střih o mnoho let později, Wang se potká s Emmou, zjistí, že životní dráhy jim vyšly zcela jinak než chtěl. Dostane šanci na restart, aby kamarádku Emmu zachránil, jenže může obětovat její sny výměnou za svůj život? Vivian Sung je jako obvykle živel, který ovládne celou show, Jasper Liu se snaží držet v hlavní roli krok. Hudební i taneční stránka ok, charaktery sice jen lehce nahozené, ale budiž, tady problém není. Nějak mě to nedokázalo více chytnout za srdce, pár vtipných momentů na odlehčení spíše prošumí. Dramaticko-romantické pnutí je tady minimální a vůbec se ho nějak nedaří kromě pár momentů vybudovat na maximum, aby vás to vzalo za srdce. Nakonec je toho takový lepší průměr, díky hlavní hercům, příběh by potřeboval propracovanější zápletku a více napětí. ()