Yellowstone

• USA Yellowstone (viac)
USA, (2018–2024), 45 h 19 min (Minutáž: 37–93 min)

Kevin Costner, Kelly Reilly, Dave Annable, Kelsey Asbille, Wes Bentley, Gil Birmingham, Ian Bohen, Luke Grimes, Cole Hauser, Jill Hennessy, Danny Huston (viac)

John Dutton bráni svoj ranč pred nemilosrdnými developermi, indiánskou rezerváciou a inými nepriateľmi, ktorí chcú získať jeho pôdu. Toto všetko na pozadí rodiny, politiky a jeho odkazu. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa matous20063 k tomuto seriálu (5)

Season 1 (2018) (S01)

První série je krásný odpal skoro až homerun takového seriálu. Je to ze zajímavého prostředí, s dobrými herci, zajímavým příběhem a s tunou akce. Nejvíc se mi líbí ta surovost, vlastně tady není žádný hrdina, všichni jsou tak trochu zmrdi, někdo mín, někdo víc. K tomu započtěte americkou faunu a nejvíc cool týpky USA a méme zajímavej seroš. 80% ()

Season 2 (2019) (S02)

Tady už v zajetých kolejích pokračuje to co známe z první série, ale je to ještě lepší. Asi i z důvodu že už známe příběh a postavy. Líbí se mi více zaměření na vedlejší postavy a více akce. Finále jsem možná čekal lehce epičtější, ale i tak bylo dobrý. Druhá série je lehce temnější a možná i proto se mi líbí víc. 90% ()

Season 3 (2020) (S03)

Nechci říkat ze to je zatím nejlepší série, ale já jsem si jí asi nejvíce užil. Je tady hodně prostoru pro vedlejší postavy. Záporák není tak moc cool, ale je to větší zmrd. Celkově se mi líbí více těch kovbojských scén. A závěr je absolutní bomba. 90% ()

I Killed a Man Today (2020) (S03E08)

Scéna s koněm je důvod proč je tenhle seriál tak kurevsky cool a proč se na něj rád dívám. ()

Season 4 (2021) (S04)

Oukej, tahle série je asi největší mix všeho co jsme zatím viděli.  Začátek skvěle navazuje na konec minulé série. První tři díly jsou furt nějakej odraz toho co jse stalo. Potom se to ale začne udávát všemy směry. Je tu více příběhových linek, dost nových postav. Nejvíce mě bavila asi linka na ranči, Jimmiho trip po texasu byl taky dost zajímavý. I když tu bylo dost zajímavých příběhů, tak mě tady i některé úplně neoslovily. Třeba Jamie který už mi připadá že by mu pomohla už jen sebevražda. Kayce a jeho rodina a vlastně příběh Indiánů mě zpočátku nebavil, ale nakonec to vyvrcholilo bombově. Poslední epizoda to vše brutálně rozkousla a já bych to uzavřel 85%, jelikož mě třetí série bavila víc, ale tohle jí šlape na paty. ()

Costner a drama kolem Yellowstoneu vysvětleno

Costner a drama kolem Yellowstoneu vysvětleno

20.09.2023

Ještě začátkem roku platil Yellowstone za jeden z nejsledovanějších a díky péči scenáristy Taylora Sheridana (Sicario, Wind River) taky nejstabilnějších seriálů v Americe. Jenže s tím, jak… (viac)

Pokračování Wind River nabírá obsazení

Pokračování Wind River nabírá obsazení