Hokejová pětka Jaromíra Jágra

všetky plagáty
Česko, 2016, 45 min

Jaromír Jágr

Ozzy2 odpad!

Pořad pro Jágrofily a obdivovatele tohoto primitivního frajírka, který kam vleze, tam 7 let tráva neroste.Jeho nechuť reprezentovat,jeho odchody 3 minuty před koncem třetiny, jeho zůstávání na střídačce o přestávkách, jeho pověstné prodlužování střídání, čímž trenérovi rozesere celou koncepci, jeho dementní rádoby vtipné rozhovory, kde každému bezostyšně tyká, jeho vylhaná historka o čísle 68, kterou má jako symbol okupace v roce 1968, aby pak ve výluce do nenáviděného Ruska šel, nechal si své jméno napsat azbukou a rád se fotil s bývalými kágébáky, nyní oligarchy, u čehož zůstal dodnes, viz jeho reklamy pro Babiše a návštěvy Čapího hnízda a podpora ANO, dříve ODS........ne, tohoto pána nemusím a tento dokument dokoukat nešel ()

cheyene

Až na ten otřesný závěrečný song (melodii nekritizuji, ta je léty prověřená a dobrá) jde o poměrně pohodový dokument natočený k Jágrovým 44. narozeninám. Nejvíce pobaví samozřejmě vzpomínky spoluhráčů, počínaje Dominikem Haškem, přes Martiny Ručínského a Straku až po Petry Průchu a Nedvěda. Zejména kvíz ohledně Jágra byl zábavný (třeba to komolení názvu Hnidousy na Shnilousy apod.), odpovědi Nedvěda neměly chybu. "Kolikrát vyhrál Jágr bodování NHL?" - "On někdy vyhrál kanadský bodování, jo? To snad ne...No jo, jenže on se tam taky hlásil o ty druhý přihrávky. Kolikrát jste viděli ze střídačky. On měl druhou přihrávku. No tak to bych taky honil teďka Gretzkyho, že jo." Nebo "Komu dal Jágr svůj jediný gól v Naganu?" - "Asi Haškovi, ne? Do vlastní. Víc nemohl dát." ()

Pepinec

Jarda jede na gólmana, práskne mu to pod víko, gólman se jen smutně ohlídne a řekne si "ty vole, tady já jsem zbytečnej." Tahle věc, která nevím přesně co je a navíc trvá 45 minut, by si měla říct to samý a odject pryč z týhle databáze. Tady nejde o to, kdo má koho rád nebo nerad. Tady jde o to, že koukat na puk je větší zábava. ()