Morholt

1. O ničem. Pokud vás nebere buchta mlátící bez zjevnějšího důvodu hlavou do klávesnice, klidně přeskočte. odpad!. 2. Sériový vrahoun s hygienickou obsesí se při posledním mordu pořeže o přívěsek své oběti a od té doby mu začne peklo. Zapracovat trochu na atmosféře a mohla to být slušná jednohubka. Ale bohužel. Stěny upatlané krví nestačí. 30% 3. A tohle mě bavilo. Inspirace Frekvencí je sice víc než jen okatá, ale to, že se komunikace neodehrává skrze rádio, ale televizi, dává tvůrcům větší prostor a těm se ho na daném půdorysu podařilo solidně využít. 70% 4. Celkem svérázný výběr nových členů do zaměstnaneckého týmu. Nic proti, ale zabíjí to mizerná kamera. 30% 5. Nápad není úplně blbý, ale mizerně poskládaný. Víceméně je to celou dobu o buchtě, která jen sedí, chodí a ječí v kobce. Závěrečné odhalení tomu trochu přidává, ale ne moc. 15% 6. Prolínací povídka. Tlusťoch chce zabít šlápotu, ale vezme to trochu jiný konec. Nic moc, ale v závěru to přinejmenším pobavilo. 30% 7. Ženská si píše s někým, kdo jí zabije. Nic víc. Naprostá zbytečnost. odpad! Celkem +- 20% ()

honajz2

HODNOCENÍ JEDNOTLIVÝCH POVÍDEK - 1. Fashion blogerce při natáčení videa někdo hekne počítač a ona se začne mlátit hlavou do klávesnice. Ok. Je to amatérština jako prase. A nevidím tam nic zajímavého, co bych ohodnotil kladně. (odpad!) 2. Zabijákovi někdo dům vymaluje krví, pořeže se o důkaz vraždy jeho poslední oběti vidí mrtvoly. Znudilo mě to už v první minutě a nahoru to nešlo vůbec. Ale řekněte mi - jak to souviselo s dark webem? (1*) 3. Ale. Tohle se mi líbilo, mělo to zajímavý nápad, i když už určitě někde byl, zase nikdy jsem na film s takovým tématem nenarazil, ale v komentáři tu někdo píše o Frekvenci, tak si ten film pak najdu. Tahle povídka je moc ukecaná a opět s dark webem nemá nic společného, ale budu hodný a hodnocení dám tady trochu nahoru (4*). 4. Kdyby takhle vypadal Teambuilding od Jána Nováka, tak bych mu na to asi i šel, i když tohle trpí tím, že to má hodně věčí z těch špatných vyvražďovaček - od nelogičností po debilní postavy. A zase - spojitost s dark webem nikde. (2*) 5. Nuda v uzavřených místnostech. A tohle navíc ani vůbec nedávalo smysl. Ale myšlenku cením. (1*) 6. Borka si hledá chlapa, ale narazí na smajlíkového vraha, co ji zabije. Nic zajímavého, ale aspoň to bylo krátké (1*) 7. Mezipříběh je o nějakým tlustým chlapovi (který je na celým filmu nejděsivější), co vypadá, jako kdyby přežil nějaké nacistické experimenty a on si pozve prostitutku, aby ji zabil. Jenže nás čeká zvrat. Celkem nezajímavý a blbě provedený zvrat. (odpad!) CELKOVÉ ZHODNOCENÍ: Jaj, to bylo něco. Fakt, kromě povídky 3 nic dobrého. Nejlepší na tom stejnak je to, že většina příběhů (kromě 6) nemá s dark webem nic společného. Tak proč se to tak proboha jmenuje? 1* ()

oveckaoa odpad!

Tak tohle je snad nejhorší povídkový horor co jsem měl možnost vidět. Povídka 1 Ženská má internetový blog o líčení. Jednoho dne si dělá podcast pokazí se jí net a ona se zabije 0 z 10 Povídka 2 Chlápek vraždí lidi a jednoho dne se při odklízení důkazů pořeže o medailon mrtvé. Od té doby pak všude ten medailon vidí a nakonec potká i své oběti 2 z 10 za krvavost Povídka 3 Během bouře se jakýsi chlap pomocí televize napojí na minulou obyvatelku jeho domu, kterou zavraždily a vrah se nikdy nenašel a zachrání jí život 4 z 10 dokázal bych si to představit i v filmové podobě Povídka 4 Manažer firmy pozve své zaměstnance na teambuilding kde je chtějí zabít. Přežije jen jedna ženská,která získá místo jelikož zabila jednu z těch lidí co ji lovily. 4 z 10 Povídka 5 Je o ženské,kterou jednoho dne unesou zavřou do kobky a nechají ji tam 3 měsíce. Vše je v rámci reality show kde díky tomu vyhraje 200 000 dolarů 0 z 10 Povídka 6 Je o chlápkovi, který si přes net s někým píše a chystá se zabít prostitutku (tato povídka se prolíná celým filmem a postupně se doplňuje).Taksi ji pozve zkusí ji zabít, ale jelikož je ona upír zabije naopak ona jeho 2 z 10 Povídka 7 Ženská si hledá přes seznamku partnera a narazí na smajlíkového vraha, který je u ní v domě a zabije ji 0 z 10 Optimálně tak 1 hvězda za celek, ale dám odpad jelikož je to nuda a kromě 3 povídky to za nic nestojí ()