Show se uskutečnila 17. prosince 2017 v TD Garden (Boston, Massachusetts). Jedná se o speciální show Smackdownu a na kartě se sešlo sedm zápasů.

1) Kickoff: Mojo Rawley vs. Zack Ryder
2) Baron Corbin vs. Dolph Ziggler vs. Booby Roode (United States Championship)
3) Charlotte Flair vs. Natalya (Smackdown Women's Championship Lumberjack Match)
4) The Usos vs. The New Day vs. Chad Gable & Shelton Benjamin vs. Rusev & Aiden English (Fatal 4-Way Smackdown Tag Team Championship)
5) Breezango vs. The Bludgeon Brothers
6) Randy Orton & Shinsuke Nakamura vs. Kevin Owens & Sami Zayn (Shane McMahon a Daniel Bryan jako speciální rozhodčí, pokud Owens a Zayn prohrají, budou vyhozeni z WWE)
7) AJ Styles vs. Jinder Mahal (WWE Championship) (TheSpearCZ)

papadoce

Kleš mal slušne nakročené, ale vo finále sa totálne zosypal. Už Owens/Zayn boli pre mňa veľkým sklamaním, ale ten indický kokot ma unudil niekoľkokrát až k spánku. Nedôstojné zakončenie roka. ()

drake31

Kickoff a US som prespal, no vracať sa k nim ale určite nebudem. Z toho ostatného Tag team match opäť vládol, rovnako ako vždy famózny AJ, a extrémne prešťastný KO&Sami na konci ich zápasu to dáko zachránili. Nemal som veľké nádeje. Smackdown ide dolu vodou, a bolo by načase aby creative začali čosi robiť s tým talentom čo majú, rovnako ako aj nejaké rozumné príbehové línie. #RusevDayEveryday ()

Bobik9

BOBBY ROODE VS, DOLPH ZIGGLER VS. BARON CORBIN - 4* - Velmi slibný začátek tří podle mě trochu podcěňovaných wrestlerů. Dolph by měl zápasit o větší tituly, stejně tak Bobby. RUSEV DAY VS. SHELTON A CHAD VS. USOS. VS. NEW DAY - 3* - Celkem solidní mela, ve které bych čekal více od Usos i od New day. CHARLOTTE VS. NATALYA - 3* - Natalya prostě není ten typ wrstlerky, na kterou se dobře kouká. Nezvládá ty vyšší měřítka poslední doby. BREEZANGO VS. BLUDGEON BROTHERS - 3* - Jasně, hodně krátká věc, ale přesto relativně zabavila. Každý se musí těšit až Harper a Rowan začnou sekat celý roster. KEVIN OWENS A SAMI ZAYN VS. RANDY ORTON A SHINSUKE NAKAMRUA - 5* - Pro mě nejlepší zápas celé show. Shane a Daniel tomu dodali říz a moment překvapení. Jinak slušný výkon ode všech. AJ STYLES VS. JINDER MAHAL - 3* - Jinder toho zkrátka mnoho předvést nemůže. Mimo ring je to super postava, ale jako zápasník nestojí za mnoho. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Champion“ od The Roots. (TheSpearCZ)