Barry

• USA Barry
USA, (2018–2023), 15 h 55 min (Minutáž: 24–36 min)

Tvorcovia:

Alec Berg, Bill Hader

Hudba:

David Wingo

Bill Hader, Stephen Root, Henry Winkler, Anthony Carrigan, Glenn Fleshler, Rightor Doyle, Paula Newsome, John Pirruccello, Alejandro Furth, Sarah Goldberg (viac)

Čierna komédia Barry v hlavnej úlohe s Billom Haderom pojednáva o deprimovanom, podradnom nájomnom vrahovi, ktorý počas svojej vražednej misie v Los Angeles úplne prepadne herectvu. (HBO Max)

Recenzie používateľa Necrotongue k tomuto seriálu (2)

Série 1 (2018) (S01)

První sezóna měla nejedno hluché místo a stálo ji to hvězdičku, ale mimo tyto momenty jsem se skvěle bavil, protože se tvůrcům seriálu podařilo propojit komediální část s tou dramatickou, Bill Hader byl jako Barry výborný a celý příběh na mě fungoval. Škoda, že se nepodařilo odstranit ta výše zmíněná hluchá místa, klidně bych první řadu i opětkoval. ()

Série 2 (2019) (S02)

U první sezóny jsem si stěžoval na hluchá místa, pro která jsem nehodnotil plnou palbou, a protože jich ve druhé řadě bylo podstatně méně, musel jsem přitlačit na pilu. Všech osm epizod jsem sfouknul za odpoledne, protože se mi od seriálu vůbec nechtělo odejít. Bavil jsem se a bavil jsem se velmi dobře. ()

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

12.07.2022

Poprvé v historii oznámila Televizní akademie letošní nominace na ceny Emmy, aniž by uvedla, která streamovací služba nebo televizní stanice má největší množství želízek v ohni. Samo o sobě to není… (viac)