Začínají letní prázdniny a na povrch vyplouvají další šokující vzpomínky na loňské události. Jeden z učitelů se snaží pomoct Saadii, ale doplatí na to. (Netflix)

Trevor

Justin Riijkers sa potom, ako pred rokom po smrti Kita Jenningsa pod príspevkom o udalosti uverejnila nenávistný komentár, stane terčom útokov svojho okolia a verejnosti. Z tohto dôvodu sa pred očami ostatných na nádvorí obytného bloku zaživa upáli. Táto udalosť vedie k tomu, že jej manželka Amber sa psychicky zrúti a neskôr obviňuje Saadiu, že to videla a nezabránila tomu. Jen na školskom dvore prenasleduje muž v Druidovej maske, učiteľka Greenbergová je však presvedčená, že "útočníkom" bol chlapec zo školy Charlie, ktorý si spolu s ďalšími kamarátmi na oslavu konca školského roka priniesli kostým Druida. Charlie spolu so svojim kamarátom nakoniec v školskej učebni objavia telo učiteľky Greenbergovej, ktorá mala tiež vzťah s Kitom Jenningsom a Druid ju rozpáral ako žabu...a to je zároveň najlepší moment tejto epizódy, hneď sa lepšie pozerá na seriál, ktorý nestavia politickú korektnosť nad dej a konečne seriál ponúkne niečo, čo od jeho názvu divák očakáva. Vzácna zhoda 11 užívateľov databázy, všetci sme dali za 3*. To sa vidí málokedy. ()