Palácio de Vênus

Réžia:

Ody Fraga

Scenár:

Ody Fraga

Mladá dívka Encarnação (Fátima Fonseca) se rozhodne odjet na prázdniny za svou matkou, která pracuje v krásném paláci paní Carloty (Elizabeth Hartmann). Je to pěkné nadělení, protože její matka Dolores (Arlete Montenegro) je prostitutka a palác je luxusní bordel. Dcera je tak rychle odlifrována do hotelu, protože neví, čím se její matka živí a tady by tedy viděla věci. Každé přání klientů je splněno, pro pana učitele je zde školačka v uniformě, jiný se nechává pomočit, kostelníkovi je nutno připravit klášterní celu a on sám musí přitom zvonit na zvon, aby si to užil, prostě je zde široká nabídka pro naprostou spokojenost. Spokojenost ale chybí na straně pracujících, dívky mají pocit, že je majitelka vykořisťuje a neplatí je poctivě. Zahájí vzpouru a chystají stávku, ale Carlota má v záloze rafinovaný plán. (Peabody)

curil

Film Ody Fragy má opět erotický náboj, odehrává se v luxusním bordelu, kudy prochází místní pánská smetánka, politici, představitelé armády. Mezi ženy se dostane mladá dívka, která utekla z domova, aby vyhledala svou matku - prostitutku. Erotika ve filmu je umírněná s barvitou kamerou, jak to u brazilských příběhů tohot žánru bývá. ()

Peabody

tak k odpadu nevidím nejmenší důvod, hezké exotické prostředí, pár pěkných holek ne běžného typu, žádné silikony, zdá se mi. Určitá stylovost tu je taky, zákazníci jsou fakt úchylové, některé nápady nestandardní - zvonit přitom na zvon je síla. ()