Linkin Park & Friends Celebrate Life in Honor of Chester Bennington

(koncert)
  • USA Linkin Park and Friends: Celebrate Life in Honor of Chester Bennington

Členovia kapely Linkin Park týmto koncertom vzdávajú hold svojmu zosnulému priateľovi a frontmanovi Chesterovi Benningtonovi. Koncert sa konal 27. októbra 2017 v priestoroch Hollywood Bowl a bol prvým živím vystúpením kapely od jeho smrti. Koncertu sa zúčastnili rôzni umelci vrátane blink-182, členov System of a Down, Korn, Avenged Sevenfold, Sum 41, Bring Me the Horizon, Day to Remember, Yellowcard a mnoho ďalších. (chesterko)

Lyžař

Tolik jsem od toho čekal. Ohledně srdečnosti je to unikát. To zase jo. Ale každá píseň je performovaná s jiným hostem a mně se to prostě hudebně nezamlouvá. Bohužel, ale cca po třetině jsem to vypl a dokoukal jsem to až druhý den. Linkin Park mám hodně rád. Ale tohle je trochu mimo mou představu. Seč na Chestera jsem zavzpomínal rád. ()

Johnny88

Skvělá pocta skvělému zpěvákovi. Chesterova hudba mi bude moc chybět, Linkin Park už bez něj nebudou nikdy kompletní.. Já se vždycky přesouvám ze žánru na žánr. Nejdřív Hip Hop potom Metal potom Rock a někdy i Pop. Ale skupina kterou jsem si vždycky pustil a rád jsem jí poslouchal pořád do kola, je Linkin Park. Doufám že je mu už líp a že našel klid. ()

chesterko

Ja, fanúšik LP som sa na to pozeral so slzami v očiach. Numb úplne najviac *****. Toto je možno ďalšia cesta, takto by mohli vyzerať koncerty LP. #makechesterproud ()

Tristaver

Linkin Park byl mou první oblíbenou kapelou, a dodnes jí svým způsobem je. Třebaže hudebně jsem nad nimi zlomil hůl (až na pár výjimek - songů) po vydání Minutes to Midnight, Chesterova smrt mě zasáhla mnohem více ne bych čekal. Tento koncert je důstojným rozloučením. Tolik pozitivních vibrací, energie... A k tomu moji oblíbenci Davis a Shadows. Škoda, že hudebně to (čest výjimkám!) za moc nestálo. Ale za to sotva někdo může - mimo Chesterovu genialitu a jeho hlas. Díky za všechno, a odpočívej v pokoji, Chazzy. ()

• Koncert sa konal 20. októbra a bol vysielaný prostredníctvom livestreamu na youtube kanále skupiny. (chesterko)
  • V poradí 15sty song bol "Looking for an Answer", ktorý zažil v tento večer live premiéru. (chesterko)