ARI50

Orgie se nebudou konat, holky nejsou moc sexi a borci jsou hloupý a nudní a samotný zabiják při svojem vražedném pokusu se moc nesnaží a tak je atmosféra filmu v prdeli a děcka příště nepouživejte štavu z kompotu jako krev máme budoucnost plnou možnosti danke. ()

kaylin

Americký „Party Night“ by se asi trochu mohl vnímat jako určitá pocta osmdesátkovému slasheru, ale bohužel se ukázalo, že to, jaké vyvražďovačky dokázali tvůrci natočit v 80. letech, je pro současné amatéry nemožné dosáhnout. Atmosféra tehdejších filmů byla prostě jedinečná, a pokud nejsou finanční prostředky a ani um, tak se tomu amatérští filmaři nedovedou ani trochu přiblížit. ()

Shanen29

Nerozumím tomu,jak může krev stříkat takovým způsobem,že má tlak silnější než požární natlakovaná hadice a je jí tolik,že naplní malý bazének.Parta mladých přijede na chatu na párty,kde je bude likvidovat jednoho po druhém buran s kapucí a mačetou.Kamera vždy při aktu zabít uhne a potom se vrátí ,takže jsme ochuzeni o to nejlepší.Sex nečekejte,samotný příběh je účelový a předvídatelný.Velmi špatný a zbytečný horor a zle se na něj i dívá. ()