Řím je otřesen řadou příšerných vražd, které věčné město vykreslují temně červeně. Roste podezření, že tyto kruté zločiny jsou spojeny s návratem jednoho z nejohavnějších sériových vrahů všech dob – Karla Řezníka. (G04T)

George Stobbart

Violent rozhodne.. a minimálne vďaka záverečnému masakru to nie je Shit. Ale ani nič moc, i keď v rámci pochybne pôsobiacej vyvražďovacej série "Violent Shit" to zrejme veľa možností ani nemalo. Pre nádejného režiséra je to však od minula zbytočný krok späť. ()

kaylin

„Violent Shit: The Movie“ je tak trochu remake, je to tak trochu pokračování, ale v konečném důsledku je to hlavně docela zbytečný film, který nenadchne nejspíš nikoho. Pokud chcete gore, tak dívat se na celou stopáž nemá smysl, protože to nejlepší je vměstnáno do posledních asi 15 minut, možná méně. Ten název tomuhle filmu prostě sedí, stejně jako zbytku téhle původně německé série. ()

G04T

Totální pecka! Brutální a sadistický svinstvo! Čekal jsem sračku, dostal jsem výbornej atmosférickej slasher plnej vynikajícího gore a perverze. Na tenhle slasher jsem se kouknul hlavně kvůli Radicemu, kterýho považuju za legendu italský hororový kinematografie. Hrál velice důležitou postavu. Nejdřív mi přišla jeho postava taková temná, ale nenyslel jsem si o něm, že je takovej zvrhlík, jak se později ukázalo na konci! Potěší vidět i další italský legendy jako Luigi Cozzi a Enzo Castellari, který hráli strašně otravný jakýsi ex kriminalisty (aspoň tak jsem to pochopil), no jo - stará škola vždycky bude píčovat na tu novou. Vůbec to není amatérský jak jsem si i myslel. Erotika na úrovni, stejně tak jako lekačky. Původní filmy jsem neviděl, ty mě nezajímaj. Od Luigi Pastoreho chci vidět i jeho giallo! Na to jsem zvědavej, vypadá jako nadějněj reziser. ()