kockodan odpad!

Odporný, samolibý, trapný, nevtipný, levičácký snowflake, remoaner, anti-brexiteer a brain washed liberál, inclusivec a hlavně self-righteous debil, jak jen mainstream médii indoktrinovaný millenniál dokáže být. Navíc s tak silným a otravný cockney accentem, že mi z toho stály chloupky v uších v pozoru! Ani jeden ftípek jeho politicky korektního stand-upu nebyl k smíchu, přesto se audience neustále (pravděpodobně na povel produkce s cedulí "LAUGH") řehtala jak houpací koně! Jedna epizoda na zkoušku a již nikdy více. UBOHOST! ()

Thomick

Původní BBC formát ve volnějším prostředí vypilován k dokonalosti; hlavně skrze Playground Politics, jakožto perfektní inovativní prvek, a posílenou roli Russella jako (feminist) voice of wisdom britský komedie, což si osobně vždycky rád nechám líbit. Mnozí hosti k interview oproti mainstreamu jako už tradičně osvěží - ať už to byl Adam Kay, Diane Abbott, Fiona Bruce, Harry Lesie Smith nebo (!!) Daryl Davis... všichni nesmírně inspirativní lidi svym vlastnim stylem. ()