V nové šestidílné sérii z produkce Amazonu se nám představuje Jean-Claude van Damme v mírně upravené verzi sebe samého. Láska k bývalé kolegyni přinutila tohoto akčního veterána, aby se vrátil z filmového důchodu a oprášil své slavné kopy. Natáčení laciných akčních filmů kdesi ve východní Evropě je však pouhé krytí pro opravdové alter ego hlavního hrdiny, který je ve skutečnosti tajným agentem Johnsonem, který bojuje s organizovaným zločinem a zachraňuje "náš svět". To vše a mnoho jiného můžeme vidět v tak trochu surreální komedii s potrhlým Belgičanem. (upson)

Recenzie používateľa kenkaku k tomuto seriálu (7)

Jean-Claude Van Johnson (2016)

Někdo dostal nápad (celkem zajímavý/vtipný) a rozhodl se natočit komedii. OK. S tím problém nemám. Když si ze sebe JWC dělá prdel, beru taky (sice to neumí, ale pořad OK). Že zesměšňuje žánr na kterém “vyrostl” (a potvrzuje, že po roce 2000 už nefunguje - což třeba SS ještě dodnes nepochopil), stále pořád OK… Ale v momentě, kdy se z komedie stala parodie (ovládání počasí, cestování v čase) už to zábavné být přestalo. Prakticky okamžitě se mi vybavil Poslední žoldák a traumatické vzpomínky byly zpět. Jsou místa, kdy je seriál skvělý. Ale jsou propojeny naprosto tragickým způsobem a zabíjí ho zcela nevyvážený koncept. Ti z nás co vědí jak moc utrpení je Watakikikai pro čtvrtého Thora, mají představu o tom, že “humor” v kombinaci s akcí se musí umět… ()

Pilot (2016) (E01)

Jako myšlenka dvojí identity se pobavila a celkové narážky na jeho tvorbu fungují jak mají. ()

Run To Nowhere (2017) (E05)

Tentokrát to není debilní jako minule, jen zbytečný extrém (jako proč ta scéna z Bruselu?). Seriál evidentně neví co chce. ()

The World Still Needs Its Hero (2017) (E06)

Bizardní parodie se změnila v debilní (vrata to zabila dokonale). Našel se i prostor na konverzační cvičení, sny/halucinace a děj se strašně vleče. Ta roztomilá narážka na Kickboxera (vše ve videopůjčovně), to bohužel nezachránila a samotný závěr to vymaloval dokonale. ()