Šimazaki Akira byl osobním strážcem, ale pak se něco stalo a momentálně vypomáhá na stavbě. Je rozvedený a žije se svým synem, který ale tvrdí, že jen nechce překážet mamince při hledání štěstí s novým partnerem. Šimazaki nežije moc šťastný život, ale nestěžuje si. Naskytne se mu ovšem příležitost, že by se do branže, ze které odešel, mohl vrátit. Jedinou podmínkou je, že musí hrát úplného nováčka. (Zíza)

Lex.San

Když vešlo ve známost, že se Kimura Takuya upsal k dalšímu seriálu, zvedla se fanouškovskou základnou vlna nadšení. Jsem proto zvědav, co ve výsledku na BG řeknou. A i když mi je Kimura sympatický, spíš jsem byl zvědavý na Eguchiho a Kamikawu. Seriál samotnou tématikou sice slibuje akci a napětí (přeci jenom se pohybujeme v prostředí bodyguardů), ale v tomto případě divák se svým očekávání narazí. Shimazaki (a nejen on) sice díl co díl předvede nějaký ten chvat, ale ve výsledku se příběh pohybuje v rozmezí škatulky pracovního prostředí, ze které snad vyjma prvního a posledního dílu nevystrčí ani nos. Tím nechci říct, že by to bylo špatně, Japonci tenhle typ seriálu umí podat a prodat, ale mě osobně některé pasáže nudily. Musel jsem si zvykat na Tachiharu-sensei a některé výchovné a moralizující prvky šly mimo mě, ale hudební podkres byl příjemný a tým z Hinode Security Service byl sympatický. A i když mi po posledním díle cukala ruka na vyšší hodnocení, musím tentokrát dát jen *** (6/10) ()