silentname

"What Separates Us" je bez debaty špatným filmom. Plný umelých dialógov, plytkých postáv, absolútne zjenodušených vzťahov a to hovorím celkovo. Je to doslova film o ničom. Nič sa dokopy neudeje, nikam to nesmeruje, všetko je nesktuočne špatne nalinajkované a hlavní predstavitelia to zabíjajú. Aj keď úprimne poviem, že všetci to v tomto filme zabíjajú. Najmä svoje kariéry. Nikto nepôsobí uveriteľne, žiadna scénka nemá drive alebo nejaké skutočne emócie, ktoré by z nás dokázala dostať. Ideme z bodu A do bodu B a premýšľame nad tým, čo má vlastne na tom všetkom byť dobré. Lebo reálne na tom človek toho moc nenachádza. V rukách dobrého režiséra a scenáristu by to možno mohlo fungovať lepšie. Film by sa viac spomalil, prepísali by sa dialógy, dalo by sa tomu viac energie a najmä keby postavy viac poznáme, tak by mohli na nás aj emocionálne viac zapôsobiť. Lebo mám pocit, že sú tam scénky, ktoré by to chceli. Lenže tieto postavy nemajú nič, čím by dokázali udržať našu pozornosť. Neodporúčam pozerať. Fakt špatný film. A myslím si, že Bryan Ferriter by si mal nechať poradiť odborníkmi na scenáristiku a réžiu. Hodnotenie: D ()