Giada at Home

všetky plagáty
Reality-TV / Rodinný
USA, 2008, 246x22 min

Účinkujú:

Giada De Laurentiis (moderátor)

DocBrown

Giada se snaží spíše zaujmout svým vzhledem než kulinářskými schopnostmi a ani ten umělý vzhled žádná sláva není. Mám rád když jí do toho kecá matka, škoda že tam nevaří ona. Svoje evropské kořeny ale nezapře a tak to v rámci amerických pořadů ještě ujde. Pořád je to její lepší počit, než začne v novějších sériích o každém jídle říkat, že je dekadentní ()

mirika39 odpad!

Nie som si istá, či mám dôveru v kulinárske schopnosti vychrtliny, ktorej mrňavé vychudnuté telo je v nepomere veľkej hlavy. Ani obrovské umelé zuby neprispievajú k mojím sympatiám voči tejto anorektickej šéfkuchárky, nech už sa ich akokoľvek pri úsmeve snaží ceriť. Nuž, asi ma len rozmaznal profesionálny Jamie Oliver svojou rýchlosťou, profesionalitou a kuchárskymi schopnosťami (a ani k tomu nepotrebuje umelé zuby). V Giadinej pseudokuchyni mi naopak všetko pripadá také strohé a neosobné. Kulinárske relácie majú v človeku vyvolať chuť okamžite vstať, ísť do kuchyne a niečo dobré tam uvariť alebo upiecť. Giadina kulinárska šou na mňa však tento efekt nemá. ()