Arrombada - Vou Mijar na Porra do Seu Túmulo

Brazília, 2007, 39 min

Réžia:

Petter Baiestorf

Dellamorte

Jeden z mnoha opileckých a sileně groteskních brazil výstrelov s pridanou hardcore hodnotou. Na tuto tamojší filmovou úroveň sem zvyklá, takže nic čo by ma vytočilo. ()

pornogrind

Tento brazilský(nízkorozpočtový a amatérský) snímek nám popisuje příběh tří honimírů(snad farářů),kteří ukájejí své zvrácené sexuální choutky na nebohé modrovlásce.Každej z těch tří perverzáků je úplně jinej.Hlavní padre(kápo) sympatizuje s Hitlerem.A je to znát nejenom na jeho chování,ale i na jeho zjevu.Kápo klátí modrovlásku a ti dva zbylí si u toho leští klacky.Pak si ji pro zmšnu dávají dva naráz(sendvič) a ten třetí přihlížející si ho u toho samozřejmě honí a do toho si vesele blije(tenhle týpek je fakt zvrácenej a má ty nejpodivnější úchylky.Třeba ho vzrušuje tření o sekeru-což mi připomnělo snímek Ogroff).Modrovlásce se,ale časem podaří vymanit ze spárů svých trýznitelů a docela krvavě se jim pomstí(alespoň některým).Jenže bohužel pro ní jim nedá smrtelnou sadu a tak ji později na útěku chytí a vše se vrací do starejch kolejí.Jenže teď už z toho holka jen tak lehce nevyvázne a vše jí bude vráceno i s úroky.K tomu nás místy doprovází parádní řízná grindová hudba,střídající se s psycho zvuky(jakoby dodatečně přidanými) a řevem.Někoho to možná bude srát.Každopádně varuju.Nedávejte si to do sluchátek,protože to fakt trhá uši.Film obsahuje pořádnou porci úchylnejch nápadů a myslím si,že ho tvůrci brali i s velkou nadsázkou,takže je tu cítit i perverzní zvrácenej humor.Mě osobně to šokovalo,ale hlavně pobavilo.Ale plnej počet bodů nemůžu dát ze dvou důvodů.Jednak jsem to sjížděl v originále(tudíž v původním znění)a portugalsky či španělsky(nebo jak tam mluvili) fakt neumím.Takže nemůžu posoudit jestli měl tento film i nějaký hlubší význam.A za druhé-určitě se nezapře inspirace v kultovním snímku " I Spit on Your Grave ".Při závěrečných titulcích nám za zvuků skladby "Singin in the Rain" zase dá vzpomenout na kultovní Clockwork Orange.Takže za sebe-velká spokojenost.První brazilskej kraťas kterej jsem viděl.Jen pro velmi okrajové publikum a pro otrlé diváky. ()