V doprovodu svého věrného sluhy se Kaz Kaan věnuje lásce, módě a nadpřirozeným silám z nejvyšších pater zlověstné společnosti v Neo Yokiu. (Netflix)

Recenzie používateľa Starletka k tomuto seriálu (2)

Neo Yokio (2017)

Tak nějak vůbec nevím, na co se to vlastně dívám. Má to být parodie? Pocta? Plnohodnotné stereotypní anime po americku? Ať už je to jakkoli, Neo Yokio je tak strašná blbost až to bolí. Pomineme-li "příběh", největší fail je Jadenův dabing, protože jen tupě čte text z papíru bez jakéhokoliv zapojení emocí (opět nevím jestli to měl byl učel). Co mě každopádně dostává do kolen je super-dramatická hudba využívaná v těch nejnevhodnějších momentech, neskutečné přízvuky postav a Jadenovy filozofické hlody, kterým se nejde nesmát. Nezasloužím si velké Toblerone. 3/10 ()

Pink Christmas (2018) (E07)

Říká se, že nevstoupíš dvakrát do stejné řeky, ale když na mě tohle na Netflixu dnes večer vyskočilo, dostala jsem zase jednou chuť na velké Toblerone. Ano, i Vánoční speciál je úplně stejná kokotina jako seriál, ale možná díky tomu, že už jsem tentokrát věděla, do čeho jdu, připadal mi celkově o něco snesitelnější a párkrát jsem se i zasmála. A na závěr otázka k zamyšlení - byl horší dabing Richarda Ayode nebo Jadenův rap? Nemám odpověď. 6/10 ()