Účinkujú:
Dalibor Gondík (moderátor), Vilma Cibulková, Marta Jandová, Aneta Krejčíková, Lukáš Pavlásek, Pavel Nový, Chantal Poullain, Betka Stanková, Anna Julie Slováčková, Matěj Ruppert, Josef Carda (viac)Obsahy(1)
Dalibor Gondík uvádí velkou soutěžní show se známými osobnostmi a předními kapacitami v oblasti medicíny, ve které zábavnou formou zjistíte, jak na tom zdravotně jste. Nový zábavně-vědomostní pořad, jehož hlavním cílem je zvýšit povědomí o skutečném zdravotním stavu české populace. Moderátor Dalibor Gondík společně s předními kapacitami v oblasti medicíny provází diváky jednoduchými zdravotními testy, v nichž si každý může najít odpovědi na to, jak dobře se stará o své zdraví. Krátké testy mají současně i tu „kouzelnou" moc, že diváky upozorní na skryté zdravotní problémy a nasměrují je tak k lékaři dřív, než bude pozdě. (Česká televize)
(viac)Účinkujú
Dalibor Gondík (moderátor)
Československo
Najlepšie filmy:
Noc rozhodnutí (1993) (TV film)
Touha (2011) (divadelný záznam)
Faust (1989) (TV film)
Vilma Cibulková
Československo
Najlepšie filmy:
Picasso (2008) (divadelný záznam)
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Slečna Julie (1999) (divadelný záznam)
Marta Jandová
Československo
Najlepšie filmy:
Marek Ztracený v Edenu (2023) (koncert)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (koncert)
V slepých uličkách (2015) (koncert)
Aneta Krejčíková
Československo
Najlepšie filmy:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Zločin v Polné (2016) (TV film)
Volha (2023) (seriál)
Lukáš Pavlásek
Československo
Najlepšie filmy:
Myši patria do neba (2021)
Občiansky preukaz (2010)
Korunný princ (2015) (TV film)
Pavel Nový
Československo
Najlepšie filmy:
Amadeus (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (TV film)
S tebou ma baví svet (1982)
Chantal Poullain
Francúzsko
Najlepšie filmy:
Šašek a královna (1985) (divadelný záznam)
Koniec starých čias (1989)
Kopytem sem, kopytem tam (1988)
Betka Stanková
Československo
Najlepšie filmy:
Brouk v hlavě (2002) (TV film)
Sedm schodů k moci (2023) (seriál)
Rebelové (2001)
Anna Julie Slováčková
Česko
Najlepšie filmy:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Semafor „60“ (2020) (koncert)
Matěj Ruppert
Československo
Najlepšie filmy:
Myši patria do neba (2021)
Pupendo (2003)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Josef Carda
Československo
Najlepšie filmy:
Ochranca (2021) (seriál)
Jakub a jeho pán (2014) (divadelný záznam)
Madam z Izieu (2007) (TV film)
Michal Kurtiš
Najlepšie filmy:
Decibely lásky (2016)
Jaroslava Obermaierová
Československo
Najlepšie filmy:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Lucerna (1967) (TV film)
Daniela Písařovicová
Československo
Najlepšie filmy:
Vyšehrad: Fylm (2022)
Stratení v Mnichove (2015)
Detektívi od Najsvätejšej Trojice: Päť mŕtvych psov (2016) (seriál)
Denisa Nesvačilová
Československo
Najlepšie filmy:
Mária Terézia (2017) (seriál)
Symptom Pandorum (2009)
Srdce na dlani (2022)
Marek Vašut
Československo
Najlepšie filmy:
Mňága - Happy End (1996)
Hitler: Vzostup zla (2003) (TV film)
Edith Piaf (2007)
Marek Adamczyk
Československo
Najlepšie filmy:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Posledné preteky (2022)
Lidice (2011)
Filip František Červenka
Česko
Najlepšie filmy:
Ochranca (2021) (seriál)
Vianočný príbeh (2022)
Zúfalé ženy robia zúfalé veci (2018)
Dana Batulková
Československo
Najlepšie filmy:
Záhadná paní Savageová (1997) (TV film)
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Trampoty pana Humbla (1997) (TV film)
Michaela Maurerová
Československo
Najlepšie filmy:
P.F. 77 (2003) (TV film)
Poslední motýl (1990)
Lakomec (2003) (TV film)