Práca v továrni na výrobu zbraní môže byť pre niekoho splneným snom, no pre Desmonda (Brenton Thwaites) je len obyčajným stereotypom bez štipky zábavy. To sa zmení, keď spoločnosť, pre ktorú pracuje, dostane dodávku energetických nápojov Zolt. Tie menia všetkých pracovníkov na krvilačné monštrá, ktoré sa nedokážu ovládať. (Marceloo)

Pitryx

Jako komedie to ušlo, jako horor je to k ničemu. Už ta digi krev nic moc, tedy v některých případech. Staré poctivé pytlíky byly lepší. Dějově to ujde. V každém případě jsem se zasmál více než jednou, takže za čtyřicet. Více dát nelze, neb jsem to jel na vícekrát. ()

johnsnow odpad!

Po skvelom love som si povedal, že skúsim niečo s podobnou tématikou a oproti lovu je to všetko úplne o hovne. Gore je menej a je to evidentne CGI, humor je fekálny, hrdinovia sú úplné hovädá a normálne fandíte tým drbošom aby ich zabili. Už to nechcem v živote vidieť. ()

dalver

Sú rozhodne aj lepšie filmy z tohto prostredia. Office Uprising však pri skromnom budgete 2,7 miliona USD ponúkne najmä schopný stunt. Lin Oeding je už aj legenda medzi kaskadérmi, sám hral vo vyše stovke filmov a ukazuje pár šikovných vecí aj keď stojí na opačnej strane kamery. Navyše pre človeka žmýkaného korporáciou je asi vždy príjemne vidieť takýto film. ()

vinducha

Parádní reklama na energeťák , dohledal jsem , že to fakt existuje a je to konopný produkt . To trochu mění situaci , protože by to z podstaty věci nemělo mít až takhle drsný efekt.. ()

SirMinac

No čakal som niečo viac. Ale dostal som dobrú komédiu ktorá atmosférou veľmi pripomínala Úsvit mŕtvych. Kamera podľa mňa nebola nejako výnimočná, aj keď sa našli scény ktoré vyzerali dobre ( Hlavne to bola scéna kde spadol hlavní protagonista z vozíku a dopadol domov na jeho stoličku. ). Príbehom nebol film nijako výnimočný, roste sa protagonisti musia dostať z bodu A do bodu B. Ale na druhú stranu som si všimol že pracovníci ktorý vypili Zolt, majú zrejme reprezentovať ľudí ktorý slepo nasledujú rádoby silnejších a inteligentnejších. ()