Tri atraktívne ženy v najlepších rokoch spája nielen priateľstvo, ale aj firma, v ktorej pracujú ich manželia. Tí sa však správajú k nim násilne alebo nevšímavo. Jeden svoju ženu bije, druhý skrýva doma zbraň ako gangster a tretí odmieta sex, pričom skrýva časopisy s gay pornom. Všetci traja muži onedlho naraz tragicky zomrú. Vdovy sa tešia na získanú slobodu, bohatstvo i privilégiá, ale ich predstavy nového, spokojného a finančne zabezpečeného života sa zrazu prestanú napĺňať a nezodpovedajú skutočnosti. (TV JOJ)

Recenzie používateľa slunicko2 k tomuto seriálu (1)

Čierne vdovy (2019)

Námět sází na nadsázku a černý humor. 1)  Námět je fajn, ale odbyté zpracování výslednému efektu hodně odebírá._____ 2)  Nicméně hraje tu 24letý pěkný Marek Lambora (Johanin nevlastní syn) 39letý Jiří Maryško s pěkným tělem (potrhlý Alex, který dělá porno) a skvělá 41letá Jitka Čvančarová (Johana), které podobné energické potvory jdou parádně._____ 3)  19.3.2023 - Po několika dílech druhé řady jsem zjistil, že mě prezentovaný humor přestal bavit a snižuji proto hodnocení o jednu hvězdičku. ()