Tri atraktívne ženy v najlepších rokoch spája nielen priateľstvo, ale aj firma, v ktorej pracujú ich manželia. Tí sa však správajú k nim násilne alebo nevšímavo. Jeden svoju ženu bije, druhý skrýva doma zbraň ako gangster a tretí odmieta sex, pričom skrýva časopisy s gay pornom. Všetci traja muži onedlho naraz tragicky zomrú. Vdovy sa tešia na získanú slobodu, bohatstvo i privilégiá, ale ich predstavy nového, spokojného a finančne zabezpečeného života sa zrazu prestanú napĺňať a nezodpovedajú skutočnosti. (TV JOJ)

Adam Bernau odpad!

Já vím, že se to nemá, hodnotit na základě jediného dílu. Ale co mám dělat, když je to tak eminentní škvár, a když se mi dělalo nevolno z představy, že k tomu existuje i nějaká cílová skupina. Nota bene, že věda předem, čím ten seriál začíná, těšil jsem se, že by mě to třeba mohlo bavit, navíc s Plodicí a Čvančařicí, že jo. A s Mambou. Prostě smutný příběh, tak se na mě nezlobte. ()

Tosim

Před pár týdny jsem viděl Teorii tygra a rád bych zašel do kina na Teroristku (hlavně kvůli Ivě Janžurové), tak jsem si řekl, že dám "Bajgara celýho." No to jsem si naběhl. U tohoto seriálu pan režisér a scénárista aspoň nemohl tvrdit, že je originální, jak si to dovolil u Neviditelných. Severský seriály mám celkem zmáknutý, takže se mi nechce věřit, že by takový nelogický, natahovaný a přehrávaný maglajz mohl někdo jen tak přemutovat do české podoby. No a nebo jsme si seriál úspěšně zkazili sami. Každopádně po dlouhé době jsem sledoval seriál komerční televize a jsem zase na dlouhou dobu z něčeho takového vyléčen. ()

Vančura

Čvančarová se mi nedávno strašně líbila v už starším seriálu Až po uši, takže když jsem koukal, co dalšího bych si s ní mohl dát, narazil jsem na tuhle novější věc, která mi v době televizní premiéry zcela utekla, protože Primu (a všechny její další kanály) důsledně ignoruji, osobně mi ta televize prostě strašně vadí, což mě od Černých vdov odrazovalo skoro stejně, jako jméno režiséra (jehož Teorii tygra jsem kdysi vyloženě protrpěl), zvědavost ale nakonec zvítězila, a navzdory všem výtkám, které by k tomu šlo mít, mě to kupodivu hodně bavilo. (Btw. přijde mi zajímavé, že nakonec se mi zde ani tolik nelíbila Čvančarová, ale Lucia Siposová, kterou jsem už před lety obdivoval v Renčově filmu Hlídač č. 47, a která zde ve svých 38 letech stále vypadá naprosto úchvatně, navíc k tomu ta její sexy slovenština...; z obsazení ještě stojí za zmínku absolutně bezchybný Vondráček v roli dokonale slizkého čuráčího fízla, a standardně skvělý Polívka, u jehož postavy mi bylo ke konci líto, že tam neměl víc prostoru). Děj je sice totálně nevěrohodný (a hodně předvídatelný, včetně rozuzlení finální epizody), místy je to strašně trapné (digitální výbuch v první epizodě, všechny scény s lesbickou majitelkou firmy Schinken & Salami...), většina postav se chová strašně debilně či stereotypně (Maryško, Myšička, Batulková, Lambora), a na můj vkus by to klidně mohlo mít i míň epizod a kratších, ale jak říkám, jako celek mě to stejně bavilo, slabému scénáři navzdory, a opět se mi potvrdilo, že kvalitní herci povýší i sledování takové kraviny na celkem obstojnou zábavu. Btw. úvodní znělka s pečením bombového dortu mi přijde hodně povedená, včetně titulní písně. ()

kajas

Peckovou úvodní znělkou, kterou považuji za jednu z nejlepších mezi českými seriály, bohužel klady tohoto projektu končí. Stejně jako jiní uživatelé jsem se nechala nalákat na Bajgara a dobré obsazení, bohužel projev Lucii Siposové se prakticky nedal vydržet. Platí i pro druhou řadu (ta je navíc po scenáristické stránce ještě horší). ()

panMartin

Debilita,nereálné a nelogické. Lze proto prominout poměrně velké množství nelogičností v chování postav, a to včetně policie. Takže co jsem viděl? Vražedkyně unikly trestu, protože jim to hlavní vyšetřovatel „odpustil“. Jeden ze „zabitých“ se na samém konci ujistí, že ho jeho žena chtěla odpálit do povětří dortem k jeho narozeninám…a chystá se s ní na další společně prožitá léta. To, že mu jeho milenka uteče s jeho penězma nijak neřeší¨. Vrcholem všeho je pak humor vycházející z vyskytnutí se Brňáka v Praze. Bavila mě hlavně Jitce Čvančarové, která role maximálně sedla. Siposová byla dřevo ale sexy Slovenka a Plodková taková taková blbka ale též se na ní hezky koukalo.Samotný konec byl stejné zklamání jako celý seriál. ()

• Děj (výbuch lodi) se odehrává na Vranovské přehradě. Je proto čirý nesmysl, aby účastníci celé akce, tedy oběti útoku i jejich manželky, přijížděly při úvodních záběrech na Vranovskou přehradu z Prahy přes hráz novomlýnských nádrží, které jsou u Pálavy. Jednalo by se o obrovskou zajížďku, cca 100 km. (pjotri)
  • Aby nebyl parket na obrazovce prázdný, společnost hercům dělali studenti z tanečního studia. „Aby to bylo autentické, tak jsem vybral pár studentů z Tančírny a samozřejmě i naše lektory“ prohlásil Petr Čadek. [Zdroj: Super.cz] (Duoscop)