Tri atraktívne ženy v najlepších rokoch spája nielen priateľstvo, ale aj firma, v ktorej pracujú ich manželia. Tí sa však správajú k nim násilne alebo nevšímavo. Jeden svoju ženu bije, druhý skrýva doma zbraň ako gangster a tretí odmieta sex, pričom skrýva časopisy s gay pornom. Všetci traja muži onedlho naraz tragicky zomrú. Vdovy sa tešia na získanú slobodu, bohatstvo i privilégiá, ale ich predstavy nového, spokojného a finančne zabezpečeného života sa zrazu prestanú napĺňať a nezodpovedajú skutočnosti. (TV JOJ)

Recenzie používateľa GeusX k tomuto seriálu (4)

Episode 1 (2019) (S01E01)

Jsem rád, že jsem viděl první díl. Alespoň už vím, že mohu trávit nedělní večery něčím příjemnějším než s tímto seriálem. Herecky sice dobré, ale většina postav a humoru je trapná. O explozi ani nemluvě. Holt zase okopírovaný zahraniční (finský) seriálový koncept. Ale proč seriály vyprodukované tv prima jsou takové nezajímavé?! ()

Episode 2 (2019) (S01E02)

Tak přece jen, ještě druhou šanci seriálu dávám... Přidaná dávka ve stylu crazy komedie...takže ty kačeny vypadají jako úplný husy. Na závěr je tak obsáhlá upoutávka na další díl, že už ho v podstatě nepotřebuji ani vidět. ()

Episode 4 (2019) (S01E04)

Počet hodnotících jednotlivých dílů pozvolně, ale viditelně klesá... Shodou okolností jsem se ocitl před obrazovkou a shlédl tento díl. Na obhajobu seriálu bych mohl říci, že jsem si na lehký komediální styl už tak nějak zvykl a seriálem se dá zaplácnout večer u tv aniž by došlo k újmě na zdraví či psychice, ba dokonce se může i nenáročnému divákovi tou svou nenáročností líbit. ()

Episode 8 (2019) (S01E08)

Zakončení bylo očekáváné a současně i jeden z nejslabších dílů. Otevřená vrátka pro případné pokračování si tvůrci samozřejmě nechali. A to jsem se na ten seriál nechtěl ani koukat. Tak hluboko jsem klesl... ;-) ()