Tri atraktívne ženy v najlepších rokoch spája nielen priateľstvo, ale aj firma, v ktorej pracujú ich manželia. Tí sa však správajú k nim násilne alebo nevšímavo. Jeden svoju ženu bije, druhý skrýva doma zbraň ako gangster a tretí odmieta sex, pričom skrýva časopisy s gay pornom. Všetci traja muži onedlho naraz tragicky zomrú. Vdovy sa tešia na získanú slobodu, bohatstvo i privilégiá, ale ich predstavy nového, spokojného a finančne zabezpečeného života sa zrazu prestanú napĺňať a nezodpovedajú skutočnosti. (TV JOJ)

Recenzie používateľa IvcaSammet k tomuto seriálu (5)

Episode 1 (2019) (S01E01)

No jo, my pitomci z Moravy netušíme, co je metro nebo jak vůbec vypadá Praha :) Ach bože, námět vypadal skvěle, to by to ale nebyli Češi, aby to nezahodili úplně někam do pryč ... Chtěla jsem tomu dat odpad už jenom z principu, ale neudělám to. Občas mě Černé vdovy trochu pobavily, herecké výkony byly skvělé, takže tomu ještě šanci dám. I když je fakt, že od Primy se toho asi moc zvlášť očekávat nedá ... ()

Episode 2 (2019) (S01E02)

Ve druhé epizodě se vtip vytratil úplně, nezasmála jsem se ani jednou. Postava Lucie Siposové mě vyloženě leze na nervy, a to se radši ani nebavím o nejstupidnějším policejním sboru. Logika děje je ještě menší, než byla v prvním díle, takže vyloženě mínusová. Místo toho, aby se postava Filipa Blažka vydala na policii, popřípadě do nemocnice, vydá se do baru, kde se spřátelí se servírkou? A ta zápletka s idiotem v bytě Lucie Siposové bylo jako co? To mě mělo pobavit? Hvězdička za scénu s pračkou a dějovou linku Jany Plodkové s Martinem Myšičkou. Jinak odpad. ()

Episode 3 (2019) (S01E03) odpad!

Na předchozí díly se dalo aspoň trochu dívat. Toto se už ale fakt nedalo. Stupidní, trapné, bez logiky. ()

Episode 4 (2019) (S01E04) odpad!

Proč já na to vlastně pořád ještě čumím?! Sama nevím, takovou sr*čku jsem už hodně dlouho neviděla. Ta dějová linka Veroniky s Filipem byla jako co?! Logika stále žádná, sice se příběh nějak zamotává, ale k dalšímu sledování mě to absolutně vůbec nemotivuje. Kdyby na to nehleděl zbytek rodiny, tak už jsem to dávno vzdala. ()

Episode 5 (2019) (S01E05)

Něco mezi odpadem a jednou hvězdičkou. Celý seriál zachraňuje pouze dějová linka Renaty, Mirka, Johany a firmy. Konečně se zase objevilo něco, co mě v jinak otřesném námětu zaujalo. Veronika s Filipem jsou vyloženě nechutní, dějovou linku s Alexem stále nepobírám, chování policie stále odmítám jakkoliv komentovat. Stále děs a hrůza, ale konečně se to začíná někam posunovat. ()