Tri atraktívne ženy v najlepších rokoch spája nielen priateľstvo, ale aj firma, v ktorej pracujú ich manželia. Tí sa však správajú k nim násilne alebo nevšímavo. Jeden svoju ženu bije, druhý skrýva doma zbraň ako gangster a tretí odmieta sex, pričom skrýva časopisy s gay pornom. Všetci traja muži onedlho naraz tragicky zomrú. Vdovy sa tešia na získanú slobodu, bohatstvo i privilégiá, ale ich predstavy nového, spokojného a finančne zabezpečeného života sa zrazu prestanú napĺňať a nezodpovedajú skutočnosti. (TV JOJ)

Recenzie používateľa rakovnik k tomuto seriálu (4)

Episode 1 (2019) (S01E01)

Rychlé seznámení s oběťmi, rychlá nepěkně udělaná akce, pak zdlouhavé seznamování se zbytkem postav. Nejdříve nám ukázali manžele jako pitomce. Z jejich žen se ovšem vyklubaly hloupé namyšlené slepice. Policisté až na Bolka jsou také za pitomce. Hlavně tím, jak se snaží trapně udělat pitomce z něj, protože je to balík, kterému je třeba vysvětlit, co je to metro. Konstatuji tedy, že všechny postavy z prvního dílu jsou až na jednu výjimku pitomé. Dialogy jsou prkenné a děj matný. Za mě žádná bomba, ale náznaky budoucího vývoje jsou trochu i nadějné. Je ale mnoho co zlepšovat. ()

Episode 2 (2019) (S01E02)

Mafiánka a smraďoch v bytě, co to jako mělo být? Smutno je mi také z policistů. Ale především postrádám humor. Postavy se chovají stále přinejmenším podivně. Podle ukázek z dalšího dílu se není na co těšit. ()

Episode 3 (2019) (S01E03)

Sice se stále jedná spíše telenovelu o vdovách s občasnou vraždou, ale dnes byl děj trochu zajímavější. Mrtvola sice nenápadně sedí v hospodě i běhá po městě. Policisté jsou stále stejně špatní, kromě toho Brňáka, jenž je dobré, ale pomalé. Tolik nesrovnalostí a do očí bijících nesmyslů je dělá tupějšími, než ve vtipech. Překvapuje mě vysoké hodnocení. Že by už zbyli jen fandové? :-) ()

Episode 5 (2019) (S01E05)

Ty tři pipky se chovají už naprosto dementně. Těžkopádná nuda, kde vtip má zachraňovat rachitik ve slipech. ()