Tri atraktívne ženy v najlepších rokoch spája nielen priateľstvo, ale aj firma, v ktorej pracujú ich manželia. Tí sa však správajú k nim násilne alebo nevšímavo. Jeden svoju ženu bije, druhý skrýva doma zbraň ako gangster a tretí odmieta sex, pričom skrýva časopisy s gay pornom. Všetci traja muži onedlho naraz tragicky zomrú. Vdovy sa tešia na získanú slobodu, bohatstvo i privilégiá, ale ich predstavy nového, spokojného a finančne zabezpečeného života sa zrazu prestanú napĺňať a nezodpovedajú skutočnosti. (TV JOJ)

Recenzie používateľa Kosir k tomuto seriálu (3)

Episode 1 (2019) (S01E01)

Ne, že by to bylo tutově na 5*, ale nechť si to "odpadlíci" uvědomí, že jde v první řadě o komedii. A už vůbec nechápu ty uražené Brňáky, vždyť jako největší debil má vypadat ten pražskej šéf kriminálky. Třeba taková IvcaSammet názorně ukazuje, že i Moraváci mohou být nemírně retardovaní.Místo, aby byla nad věcí a pochopila, že jde o prdel, tak vyhlašuje Čehůnům válku. Mně to zatím v každém případě baví! Původní trucovité hodnocení už ponechávám, nicméně po skončení série musím uznat, že se nepovedla. Trvalý, sestupný trend. ()

Episode 3 (2019) (S01E03)

No vida, jak se názory mění. Stačí si jen na tu slátaninu zvyknout, takže můžu slevit, ale pro jistotu snižuji zatím jen o hvězdu. ()

Episode 8 (2019) (S01E08) odpad!

Jak jsem na začátku neskrýval jisté nadšení, tak teď dávám na odiv naprosté zklamaní. Díl od dílů zpracování klesalo do odpadkového koše. ()