Love You to the Stars and Back

Jirka_Šč

“Žerou vodní buvoli lidi?” Tenhle film je jak na houpačce. Momenty, které se musí přetrpět a pak je to zase síla. Road Movie ke hvězdám (a mimozemšťanům). Místy trochu násilné, ale pak to zase sedělo. Sympaticky nesourodá a ztřeštěná dvojice. Dlouho jsem nevěděl, do si myslet, ale nakonec se mi dost líbilo. Jiné. Trailer https://m.youtube.com/watch?v=M7Y5V3weTg0 ()

Aljak

Zaujímavý a vcelku nevšedný road movie o mladom páriku, ktorý na seba náhodne narazí pri ceste a následne sa snaží čeliť svojim osobným problémom. Zatiaľ čo mladá dievčina Mika smúti za matkou a nevie sa zmieriť s tým, že otec si našiel novú ženu, chlapec Caloy má oveľa väčší problém. Napriek negatívnym okolnostiam a vnútorným trápeniam sa film nesie v pomerne pozitívnom duchu a konverzácie vyznievajú miestami komicky, no občas aj trápne. Ale nič to, napokon to bol celkom príjemný film. Mimochodom, Caloyova hláška, keď vymenováva veci, ktoré by chcel ešte stihnúť a zrejme nestihne kvôli chorobe, vyznieva dosť sarkasticky to, že by si rád zahral basketbal s Kobe Bryantom (ten zahynul o 3 roky neskôr). ()