Všetko bude v poriadku

(festivalový názov)
  • Česko Všechno dobře dopadne (festivalový názov) (viac)

Keď rozvedený otec vyzdvihne svoju osemročnú dcéru Leu, vyzerá to celkom ako každý iný spoločný víkend, no Lea čoskoro začne mať pocit, že niečo nesedí. Osudová cesta sa začína. Tento absolventský film študenta Viedenskej filmovej akadémie sa stal okamžitým festivalovým hitom a vyslúžil si chválu od Michaela Hanekeho ("Intenzívne a dobre podané; výnimočne zahraté; dojemný film, ktorý uchváti od prvej do poslednej sekundy"). (IFF Bratislava)

T2

uvádzané v kinách pod výberom 2016 Oscar Nominated Short Films║Rozpočet $-miliónovTržby USA $2,816,816Tržby Celosvetovo $2,816,816▐ dramaticky výborne vystavané, diváka to drží neustále v napätí /videl v kine: 70%/(filmový festival International Film Festival Trenčianske Teplice 2016) ()

easaque

+3* nemůžu upřít tomuto snímku vysokou autenticitu a přesvědčivost a působí na mě dojmem kvalitní rekonstrukce nějakého skutečného příběhu. Rozhodně stojí za shlédnutí a věřím, že si z něj každý citlivý odnese silný zážitek. Ale já očekávám od filmu i nějakou přidanou "uměleckou" hodnotu a ta mi tu chyběla pro vyšší známku. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 3 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ()

Nešpi

Film jsem měl možnost shlédnout v rámci projektu Future Frames na festivalu v KV. Od prvního okamžiku Vás film uchopí a dá Vám tak možnost sledovat zoufalého otce, který dělá zoufalé činy. Celý film jednoznačně táhne mladá herečka Julia Pointer, která je naprosto přirozená ve své roli a skutečně uvěřitelná. Dechberoucí zážitek a ještě dlouho po filmu jsem se snažil odolávat třesu rukou. ()