Tomáš a jeho přátelé: Cesta z ostrova Sodor

• Veľká Británia Thomas & Friends: Journey Beyond Sodor

Tomáš chce dokázat, jak je pro Sodor důležitý, proto si od Jamese vypůjčí jeho vagóny a vydá se vstříc velkému dobrodružství na pevnině. Cestou se spřátelí s veselými a ochotnými “pokusnými mašinkami”, jedno špatné odbočení ale způsobí, že se ztratí uprostřed ocelárny. Tady Tomáš potká dvě mašinky, které se sice tváří vlídně, ale zdání klame. Když se Tomáš nevrací, James se ho vydává hledat. Sám se ale ocitá v potížích a je na Tomášovi a pokusných mašinkách, aby dali věci do pořádku. Přidejte se k Tomášovi a užijte si příběh plný odvážných úniků a hrdinských záchran, který je důkazem, že když jde o skutečné přátelství, nezáleží na tvaru, ani velikosti! (Magic Box)

ARI50

Práce je moc a pak se na to kouka dobře co víc psát k tomu co je natáhle ale stejně dokonalé jako seriál a tak snad někdy tomáš dojede na plátno a rozjede to pořádně a hlavně nezklame a dostane se mi další dobrodružství které neomrzí to ani nejde tohle prostě žeru. ()

majo25

Ďalšie Thomasovo dobrodružstvo, tentoraz však nie na ostrove Sodor, ale na pevnine. Samo dobodružstvo by bolo ok, keby nebolo každú chvíľu prerušované spievanými vsuvkami. Je to doslova uspievané, preto hviezda dole. ()