3 Hours Till Dead

JASON_X

Brutálně amatérské zombie postapo, doporučuju pouze brakovým fajnšmekrům pro rozšíření sbírky pokleslých žánrů. A vo co v tom teda gou? Parta se vrací do města po dvoutýdenním kempování, dva páry a mladší brácha jednoho z nich. Bráchové se hádají kvůli minulosti, starší je zběh a mladšího nikdo z přítomných nemá rád, je to "jerk" nebo "prick". Nálada na prd, pustina, bloudění, mobil natož navigaci zjevně nikdo nemá (asi v téhle paralelní pozemské realitě neexistují), dochází jim šťáva a tak, klasika. A mezitím v okolním světě vypukne zombie nákaza. Jo, během těch dvou týdnů co jsou na výletě, je s civilizací šmytec. Nákaza je samozřejmě i na farmě, na které chtějí poprosit o benzín. A pak začne obvyklý zombijácký scénář, okořeněný navíc i o řežbu zdravých přeživších mezi sebou.... Nevadila by mi amatérština, neherci (nebo spíš poloherci), těžce lobotomizovaný scénář s různými prapodivnostmi (proč jsou někteří zombie rychlí a jiní pomalí?), ale neodpustím skákající a vyzoomovanou ruční kameru, tenhle hnus fakt nesnáším. Jinak bych dal čtyři, miluju tahle levná, na koleně spíchnutá horrorová béčka, bavilo by mě točit něco podobnýho, kdybych měl čas a hlavně invenci. ()