Haroo

(TV film)
  • Južná Kórea 하루 (viac)

Mkqp

Podle slibného začátku jsem si myslel, že se bude příběh utvářet dle spisovatelčiny fantazie. Popravdě jsem žil pár minut v domnění, že i ona první scéna je fantazie spisovatelky jedoucí vlakem. Haru : An Unforgettable Day In Korea je jak už název napovídá o jednom dni v Koreji, v němž se sejde pár lidí, kteří prohodí pár všedních dialogů. Proto netuším, proč je v názvu nezapomenutelný den. Já osobně ho zapomenu poměrně rychle. Dále netuším, jaký význam měla v tomto kraťasu pouť skupiny Big-Bang. ()

Vavča

Propagační film vytvořený k podpoře turismu v Koreji. Celkem nenáročný a milý, rozhodně pár povedených věcí tady je, segment, kde je Lee Da-hae, jako scénáristka a Kim Bum jako fotograf mi připomíná, že by spolu mohli vytvořit moc pěknou dvojici v seriálu, a Lee by potřebovala fakt po letech nějakou pecku, když posledních pár let nic velkého nemá. Segment, jak Big Bang přijede udělat radost školákům zbytečný, ale přežít se dá. U-Know jako akční hrdina mě baví, takže řekněme, že z poloviny celkem dobré, z druhé ne tak špatné, na tři hvězdy to stačí. ()