Vavča

Do jedné luxusní rezidenční čtvrti se přistěhuje Isayma Nami (Ayase Haruka) bývalá agentka jednoho nejmenovaného státu. Manželský život ji začne po čase nudit, takže se rozhodne pomáhat svým kamarádkám a sousedkám. Výborně obsazený seriál Hidetoši Nišdžima jako dokonalý manžel, Rjóko Hirosue jako mladá manželka, která nechce být jen domácí puťka, ale žárlivý manžel profesor, ji prostě nechce pustit z domu do práce. Nejslabší článek seriálu je Honda Cubasa naivní, slabá depresivistka (už třetí seriál, kde ji vidím, je příšerná, snad založím sbírku, aby se vrátila k modelingu). Seriál má vtip, šarm, elengaci, říz, spád, je parádní zábavou, Ayase neumí hrát jen telata a nemehla, jen se podívejte:) Uvidíte akci, trochu současných (nejen japonských) problémů moderní společnosti, situace dobře známé všem sezdaným. Seriál je velmi umně emancipační aniž by sklouzával do křeče, trapné agitky, hrdinkám prostě fandíte. Jako když Pan a Paní Smithovi, potkaly Zoufalé manželky, boží, jsem nalomen na pět hvězd a doufám, v další sezónu! ()