Zamilovat se

(festivalový názov) (študentský film)
  • USA In a Heartbeat

Nesmělý školák se bojí oslovit svou lásku. Jeho srdce je ale statečnější než on. (rikitiki)

jiri.twist

A pak, že je to absolventský studentský film ... Zkontroloval jsem stav na youtube a film má nyní 49 mil. zhlédnutí a 376 tisíc (!!) komentářů, tak to je tedy ranec, který hovoří za vše ... Lahodné, krásné, niterné a ta hudba šitá na míru naprosto úžasná ... a nechápu, jak může toto dílko označit někdo jako odpad, zřejmě je odpadem sám ... 4x10 ()

honajz2 odpad!

Mám teorii, že zde většina lidí nadhodcuje ne kvůli gay lásce dvou hóšíků, ale kvůli srdíčku, které je prostě ňuňu. Ja vám nevím, viděl jsem My Little Pony a jako extrém roztomilosti mi to nepřipadalo, ale to srdíčko je tak sladké a lostomilé, že je pro mne až nechutné. Co říct k příběhu, plakát nám celý příběh ukáže už na jednom obrázku, takže žádné překvápko se nekoná. To se celé ČSFD zbláznilo, že se nadhodncuje kvůli roztomilosti? Já bych tam tu hvězdičku možná i dal, ale nezlobte se na mě... Výtvarně nic moc, příběh jsem popsal a sldíčko taky. Ale jo, splnilo to účel, lidi se pohádali, rozbořilo to názory, snad to byl účel. ()

AdelleR

Roztomilá animace, roztomilý děj, prostě roztomilost sama! Jeden z mých nejoblíbenějších kraťasů. Tvůrci si na výbornou poradili s tím, že se tu vůbec nemluví, a zvládli vše vyjádřit jen hudbou hrající na pozadí nebo výrazy hlavních hrdinů. Je to prostě sladké, něžňoučké a rozhodně by si to zasloužilo víc prostoru než svých pět minut. ()

Marcos22

S velkou láskou natočený kraťas, pojednávající o prvotních rozpacích z platonické lásky, o obavách z reakcí spolužáků, o strastech s vyznáním lásky, o obavách z odmítnutí. Ve finále je to ale jen a jen naše srdíčko a adrenalin v krvi, které nám pomohou překročit hranice a to tak, že buď utečeme a nebo bariéru zdoláme. Líbí se mi, jak se tvůrcům daří nenásilným způsobem přenést emoce na diváka, a dát mu vzpomenout na okamžiky, kdy sám obdobné situace prožíval. 🙂 (26.04.2021) ()

MikyAff

Dalo se čekat, že co nevidět přijde podobný snímek s homosexuální tématikou. Američané se prostě snaží prosazovat jejich toleranci. Vždycky je to buď jiná sexualita, barva pleti a nebo třeba vyznání. I přes ty počáteční rozpaky, na co se to vlastně dívám, musím říct že ve finále je to šíleně milý rozkošný kraťas, který mě chytil za srdce a připomněl mi některé pocity, co byly někde hluboko v truhle. ()

• Film sa stal veľmi populárny po zverejnení na YouTube. Počas prvých päť dní mal viac ako 25 miliónov pozretí. (dwdb)
  • Tvorcovia filmu študovali na Ringling College of Art and Design v meste Sarasota, štát Florida. Išlo o ich finálny školský projekt. (dwdb)
  • Film vznikal od januára 2016 do apríla 2017. (dwdb)