Lidský vězeň se ve vesmíru seznámí s miloučkým mimozemšťanem, který dokáže zničit planetu, a vydá se na mezihvězdné dobrodružství za záchranu světa. (Netflix)

Recenzie používateľa Doomcourier k tomuto seriálu (13)

Skryté světlo (2021) (S03E02)

Lorda Commandera jsem tam opravdu nečekal. ()

Ventrexián (2021) (S03E03)

Zatím nejlepší epizoda série. Seriál se stává čím dál tím víc vážným seriálem a je to jedině dobře. Epizoda odhalila spoustu zajímavých skutečností a konec jedině potvrdil, že seriál má skvělej soundtrack. ()

Jedna z nás (2021) (S03E04)

O kousek horší než minulá epizoda, ale pořád to bylo super. ()

Všechny ty ztracené chvíle (2021) (S03E05)

Epizoda prvních několik minut vypadala dost nudně, ale nakonec se díky skvělým flashbackům opravdu vydařila. Připadá mi, že tenhle díl měl skvělou atmosféru (nejspíš to bude kvůli tý hudbě, která tomu dost pomáhá). ()

Změna přijde (2021) (S03E06)

Další působivá epizoda! Dozvěděli jsme se, jak se z Quinn stala Nightfall. Po celých dvacet minut panovalo neustále napětí a epizoda měla opět skvělou atmosféru a hudbu. ()

Komnata pochyb (2021) (S03E07)

O malinko horší epizoda než minulá, ale na 5* to pořád stačí. Tahle série prostě přináší jeden epický moment za druhým. Chudák Fox. ()

Odpuštění (2021) (S03E08)

Epickost z předchozích epizod sice polevila, protože tahle epizoda se zaměřuje hlavně na vztahy mezi postavama, což se docela povedlo, ale ta epickost je prostě zaživnější na sledování. Tvůrci nám přináší další zajímavou postavu - Evru. ()

Hypertransdimenzionální můstek (2021) (S03E09)

Epickost se zase vrátila! Nejlepší okamžiky epizody byly zejména na konci. Setkání všech starých "přátel" u Clarence byl od tvůrců skvělý krok. ()

Dokud se nezřítí obloha (2021) (S03E10)

Už jsem si říkal, že není možné, aby tvůrci dokázali udržet takovou kvalitu v tolika epizodách, ale oni to fakt dokázali! Tahle epizoda je prostě další z řady skvělých epizod tohohle seriálu. ()

Mrtví mluví (2021) (S03E11)

Tuhle epizodu bych se nebál nazvat zbytečnou. Ikdyž začátek a konec byl skvělý, tak těch cca 15 minut uprostřed bylo úplně zbytečných, protože děj stagnoval. Dávám 3*. ()

Odlet (2021) (S03E12)

Po minulé slabší epizodě přichází 20 minut totálního masterpiecu. Posledních několik scén musí snad ve všech divácích vzbudit nějaké emoce. Tahle epizoda je na 5*. ()

Ďáblovo doupě (2021) (S03E13)

Solidní zakončení třetí série. Epizoda neztratila atmosféru z předchozího dílu a tvůrci nám naservírovali parádní epizodu. Hudba byla klasicky skvělá a konec byl díky ní ještě lepší. ()