Cath Hardacre je výbornou zdravotnou sestrou, ktorú prepustia za to, že verejne informovala o nedobrých pomeroch v nemocnici. V čase frustrácie a obavy o svoju budúcnosť, ukradne identitu svojej najlepšej priateľky, lekárky, ktorá sa rozhodla emigrovať do Nového Zélandu... Cath sa odsťahuje so svojou dcérkou do Škótska a začne pracovať ako lekárka na Oddelení urgentnej medicíny. Lenže zbaviť sa minulosti nie je také jednoduché. V pätách jej stojí jej ex manžel a tiež zvedavý investigatívny novinár. (RTVS)

Recenzie používateľa slunicko2 k tomuto seriálu (1)

Uver mi (2017)

Výchozí vysoce nepravděpodobná zápletka rozjíždí střídavě zajímavou a nudnou podívanou. 1) Kouká se na to hezky a chvílemi je to i dost napínavé._____ 2) Zaujali mě Michael Abubakar (doktor Charlie McKee, Cathin kolega) a 34letý Emun Elliott s hrozným knírem (Andy Brenner, Cathin bezprostřední nadřízený a kolega)._____ 3) 21.10.2020 - Druhá řada nabízí samostatný příběh bez vazby na řadu první._____Oceňuji práci s detaily a pomalé budování výrazné depkoidní atmosféry._____Ale stále platí, že seriál je střídavě zajímavý a chvílemi až otravně nudný. ()