Rozčarování

• USA Disenchantment
USA, (2018–2023), 22 h 59 min (Minutáž: 19–45 min)

Recenzie používateľa Víteček k tomuto seriálu (3)

Rozčarování (2018)

Sice jsou tam dobré okamžiky, ale zdaleka nepřevažují množství trapných nebo prostě hluchých míst, kdy se neděje nic zajímavého, nebo je příliš protahován nějaký vtip, na který se tvůrci upnuli. Většina postav je strašně otravná a bohužel ne do vtipnosti, jako třeba ve Futuramě. Asi bych skončil spíš s průměrným hodnocením, ale ubírám protože mě neskutečně irituje Elfo. Příšerná postavička. EDIT: OK, po dokoukání oceňuji, že to je uzavřené a má to nějaký vývoj a myšlenky.  Posledních pár epizod po slabé 4. a první polovině 5. řady napravují dojem. To seriál zachraňuje, protože vždy zanechá lepší výsledný dojem, když je silný konec, než silný začátek. Chvílemi je to překvapivě drsné a pořád to není dostatečně zábavné, ale nelituji, že jsem to sledoval. ()

Série 3 (2021) (S03)

Meh. Nějaké povedenější vtipy s čím dál tím většími rozestupy mezi sebou. Někdy tak velkými, že uplyne celý díl, aniž jsem se nějakého dočkal. Druhá polovina řady byla extrémně slabá, tam už to není skoro proč sledovat. Opakování pár blbostí dokola, hlavně se Zogem, tomu ani v nejmenším neprospívá. Hlavně, že jsem se dočkali velkého množství ptačích zvuků, ne? Velmi slabé 2*, druhá polovina prakticky celá jen za 1*. ()

Série 4 (2022) (S04)

Je určitě pěkné, že to má příběh, který na sebe navazuje, ale k čemu to je, když ten příběh není dobrý? Humor je slabý a na jedno brdo a postavy se tam vynořují a zase mizí, jen aby se v budoucnu zase na půl epizody ukázaly, ale prostě to nefunguje. Jako odkoukám to, ale je to jen prázdná výplň času, kterou sleduju se skelnýma očima a která nevyvolá žádné emoce. Vlastně nevím, zda by pomohlo ubrat na celkovém příběhu a přidat víc na humoru nebo naopak zkusit ještě vážnější ale koherentnější příběh. Vím jen, že takhle moc nefunguje ani jedno. ()