Ryuuhei odpad!

Tak popořadě. Do titulu jsem šel na základě TV série, která vychází ze stejné vizuální novely a očekával případný jiný pohled na už tak komplikovaný děj spojený s cestováním časem. Problémem bylo, že na to v tomto případě šli poněkud svérázně - zkrátka se snažili víc než 50 hodin děje nacpat do 4 epizod, omezit hlavní představitele jen na pár hrdinek, a udělat z toho všeho nesrozumitelný, absolutně hloupý paskvil. Mluví se zde v hádankách, děj si skáče jak chce, nic konkrétně nevysvětluje a nebýt toho, že jsem viděl celou 26dílnou sérii, absolutně bych nechápal, na co vlastně koukám. Co se týče hentai stránky, tu jsem takovouhle nečekal. První dva díly zahrnovaly víceméně jen několikavteřinové, výhradně lesbické scénky, kde ani genitálie neukázali. Celá erotika byla o neustálých pohledech pod sukni, či hrdinkách pobíhajících jen v dolní části spodního prádla. Asi si potom řekli, že to s tím puritánstvím přehnali a ve třetím rovnou nechali docela drsně znásilnit 3 postavy naráz (aby tedy ve čtvrtém rozhodli, že to možná opět přepískli a nebyla v něm už defakto jediná erotická scénka). Ve výsledku jde o zmatečnou, bezvýznamnou OVA sérii, která má k hentai asi tak blízko, jako já k bytí bohem srandy. Naprostá debilita devastující jinak námětem slušnou předlohu. ()