Přitažlivost vyústící ve společné setkání hlavních hrdinů, které bude mít pro ně i jejich rodiny dalekosáhlé důsledky.
Seriál od producentů a scénáristů Harryho a Jacka Williamsových, držitelů nominací na ceny BAFTA a Zlatý glóbus, vypráví příběh jedné noci, která Lauře Newellové (Joanne Froggatt) a Andrewovi Ellisovi (Ioan Gruffudd) navždy změní život. Laura je inteligentní a zanícená učitelka, která se otřepává z nedávného rozchodu a není si jistá, zda bude ještě v životě s někým chodit. Andrew je renomovaný chirurg, jehož syn studuje na Lauřině škole. Jejich počáteční přitažlivost vyústí ve společné rande. Ani jeden z nich si však plně neuvědomuje, jak dalekosáhlé důsledky bude pro ně a jejich rodiny tohle zdánlivě nevinné setkání mít. Následky jdou ruku v ruce s pravdou v tomto poutavém a napínavém thrilleru, který zkoumá dvě strany vztahu i dvě strany pravdy. Má ale skutečně každý příběh dvě strany? (HBO Europe)

Recenzie používateľa yvona k tomuto seriálu (2)

Prolhaní (2017)

Přežila jsem obě série v marné naději, že té agresivní, hysterické psychopatce Joanne Froggatt někdo alespoň pořádně šlápne do ksichtu. (Napsat "do úsměvu" v tomto případě nelze, protože má po celých 12 epizod obličej pokroucený zlem, nenávistí. a agresí. Jiné emoce neprojevila) Jde o béčkovou prý kriminálku, ale místy se seriál blíží k parodii. Za zmínku snad stojí i fakt, že naprosto všechny mužské postavy, krom jediného černocha :)), jsou vychcaní padouchové, zatímco ženy  jsou jednotné, kladné a vše chápající  hrdinky. ()

Série 1 (2017) (S01)

Tady je špatně snad úplně všechno. Nic nefunguje, logika žádná, policejní práce nulová, nic není ani trochu uvěřitelné. Nejhorší snad na tom všem bylo obsazení Joanne Froggatt do hlavní role. Téhle hysterické psychopatce s ksichtem pokrouceným nenávistí, zlem a chorobným vztekem prostě nebylo možné fandit. Zkusím i 2. sérii,ale šance tomu moc nedávám. ()