Harlej - Tak tady máš, Bože, co jsi chtěl

Réžia:

David Beránek

Tonda Rauer

Ellmariachi

Kapela Harlej si prošla několika vzlety. Svařák už je dneska lidovka, kterou vyřvává na každé zábavě každý od uklízečky až po starostu. Pověste ho vejš jakoby snad v originále už ani neexistovala. Bylo ale i několik pádů a jeden mohl být osudový. Nikdy už se asi nedozvíme jak to s odchodem V Šafránka bylo, ale faktem zůstává, že tím začalo něco nového. To něco má xicht a hlas Tomáše Hrbáčka. A Ať už si minulý fans mohli myslet co chtěli a ač je Vláďa určitě vynikající zpěvák troufám si tvrdit, že s ním by Harlej nebyl tam kde je. Cesta, která započala odchodem právě Vládi totiž vrcholí právě na tomto DVD. V jedné z písni kapela zpívá že: "nikdy z nás nebudou, nebudou Kabáti!" S tím souhlasím, ale pokud bude progress kapely dál fungovat jednou by ta fans základna mohla být na stejný úrovni. V rámci českých možností 100 procent. ()

Figu

Vezmu to stručně! Tento koncert mě nalákal letos do Lucerny zajet (2017) a společně s Harlejema oslavit jejich 22 narozeniny! Děkuji manželce, která mě toto dvd pořídila a dala mě tím inspiraci, právě na koncert dva roky na to vyrazit. Samozřejmě jela se mnou (lupen dostala k narozeninám :D ) a museli jet prostě ti nejlepší! Navíc tento koncert zdobí spousty zajímavostí historie Harleje, ať už první sestava, nebo Šafránek či můj oblíbený "Alkáč" Ota Hereš! No jo - zas tak stručný to nebylo.... Borci za plný počet a 95 % ()

GASTON73

Seznam skladeb a autoři DVD 1. Zfetovanej (zpěv Tomáš Hrbáček) (Vláďa Šafránek/Tomáš Miřátský) 2. Volání krve (zpěv Tomáš Hrbáček) (Vláďa Šafránek/Tomáš Miřátský) 3. Jůlie (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Vláďa Šafránek) 4. Dětský hřiště (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tomáš Hrbáček, Tonda Rauer/Petr Kyrián) 5. Balada o platonické lásce (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer/Petr Kyrián) 6. Živýho mě nedostanou (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Tomáš Miřátský) 7. Na prodej (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer/Jakub Ryba) 8. Malá nevěrná holka (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer/Tomáš Miřátský) 9. V dálce už možná svítá (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer/Tomáš Miřátský) 10. Zemětřesení (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Tomáš Miřátský) 11. Balada (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Tomáš Miřátský) 12. Katalog (zpěv Jan Toužimský) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Petr Kyrián) 13. Velbloud (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Vláďa Šafránek) 14. Toník a Vládík (zpěv Vláďa Šafránek) (Vláďa Šafránek/Tomáš Miřátský) 15. Jalovec (zpěv Vláďa Šafránek, Ota Hereš) (Vláďa Šafránek/Vláďa Šafránek) 16. Italská (zpěv Vláďa Šafránek) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Tomáš Miřátský) 17. Zrzi zrzi (zpěv Vláďa Šafránek) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Miroslav Kuželka, Vláďa Šafránek) 18. Tak jdem dál (zpěv Vláďa Šafránek) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Tomáš Miřátský) 19. Odcházím (zpěv Vláďa Šafránek) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Tomáš Miřátský) 20. Balada o tom, jak si chlapec pod vlivem měkké drogy našel děvče s nízkým IQ (Tonda Rauer/Petr Kyrián) 21. Kapitán Morgan (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tomáš Hrbáček/Josef Bolan) 22. Začalo to nevinně (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Tonda Rauer, Tomáš Miřátský) 23. Show (zpěv Jaksi Taxi) (Radek Mihok/Radek Mihok) 24. Kulisácká (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tomáš Hrbáček, Tonda Rauer/Radek Mihok) 25. Než to s náma půjde ke dnu (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tomáš Hrbáček/Petr Kyrián) 26. Abstinent (zpěv Ota Hereš) (Vláďa Šafránek/Tomáš Miřátský, Tonda Rauer) 27. Startuju na Mars (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Martin "Kolins" Kolínský) 28. Piliny (zpěv Tomáš Hrbáček) (Vláďa Šafránek/Tomáš Miřátský) 29. Z Cuby kiwi (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Tonda Rauer, Tomáš Miřátský) 30. Královna noci (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer/Tomáš Miřátský) 31. Přirození (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Tomáš Miřátský) 32. Pověste ho vejš (zpěv Tomáš Hrbáček) (Zdeněk Rytíř/Zdeněk Rytíř) 33. Proč pocit mám (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tomáš Hrbáček/Petr Kyrián) 34. Proměna (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Tomáš Miřátský) 35. Harlej Krišna (zpěv Tomáš Hrbáček) (Dust/Tomáš Miřátský) 36. Vostuda (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Tomáš Miřátský) 37. Optimistická (zpěv Tomáš Hrbáček) (host Ota Váňa) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Tomáš Miřátský) 38. Svařák (zpěv Tomáš Hrbáček, Ota Hereš, Vláďa Šafránek, Ota Váňa) (Traditional/Traditional) () (menej) (viac)